Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

892: Wano! Kiraz Çiçeklerinin Dans Ettiği Samuray Ülkesi.

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    38
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun sahneleri filler katılmış ama güzel olmuş. Rakipler slayt gibi hareket ediyor olsa da müzik ve animasyon güzel

Komurasaki'nin çalarken ağladığı mı ne bir başka sahne vardı değil mi
Evet, ileride. Yalnız bu dediğin spoiler.
Luffy'nin uzun uzun suyun derinliklerine gömülüşünü göstermeleri acayip gereksiz olmuş. Sahile vurduğu sonraki sahneye de durduk yere zarar vermiş.
İleride BM ile bir paralellik yapacaklar muhtemelen.

Sadece anime izleyenler yukarıya bakmasın.

Franky'nin orada sırf rol icabı öyle davrandığını hatırlamıyorum ben, acaba yanlış mı hatırlıyorum?
Sözel olarak öyle diyor ama tipi öyle değil.
Keza Usopp'un kurbağa yağından önce kılıçla gösteri yapıp onun reklamını yapmasını da.
Var. :)

Ben çok beğendim tabi ki Zoro'nun etkisi büyük. Reis nasıl ama sadece bıçak değil tekme yumruk ile de adam indiriyor hahaha :D

Ben çok beğendim tabi ki Zoro'nun etkisi büyük. Reis nasıl ama sadece bıçak değil tekme yumruk ile de adam indiriyor hahaha :D
Zoro reisten dolayı benimde hoşuma gitti. Beğendim ben animelere bakarım artık. Kesicinin hakim çıkması filler bile olsa hikayeye uydurdukları için uymuş ve zoronun tepkilerini biraz daha farklı göstermiş. Tekme, yumrukla da çöpleri harcaması güzeldi.:D

Zoro reisten dolayı benimde hoşuma gitti. Beğendim ben animelere bakarım artık. Kesicinin hakim çıkması filler bile olsa hikayeye uydurdukları için uymuş ve zoronun tepkilerini biraz daha farklı göstermiş. Tekme, yumrukla da çöpleri harcaması güzeldi.:D
Katil mangada da hakimdi. Ama Zoro'nun gece yakalandığı filler sahneyi falan güzel yapmışlar beğendim.

Zoro'nun slashı bence etkileyiciğini kaybetmiş biraz. Mangada soldan aşağıdan sağ yukarıya doğru ufak bir atışla verdiği etkiyi burada tam tersi yönden yapılan atışla veriyor ama yavaşlayınca etkileyicilik biraz kaybolmuş. Bir de Zoro'nun sonrasında yaptığı etrafında dönüş. Kendi kendine dönüyormuş gibi olmuş, slashı attım biraz döneyim mevlana gibi demiş sanki. Yaptığı saldırının, verdiği kuvvetin etkisi animasyonda hissedilmemiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık