Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 891: Bana İnanıyorlar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm iyi ya. Ben yine beğendim tüm spoilerları falan okumama rağmen. Hani beni tatmin etti. Yanlız Luffy bildiğin şamar oğlanı çok umutsuz durumda. Gücü tükenmiş durumda duruyor, Hani Luffy yenince tatmin olucakmıyım. Katayı bir iki vuruşla yenilecek rakipmiş gibi çizmedi. Umarım Cracker faciası gibi olmaz. Luffy gelişince dövüş içinde hala başa baş mücadele olur sonuçta bu Katakuri boş adam değil. Sadece k.hakiden yürümüyor hızlı çevik güçlüde aynı zamanda çok çıkmazda.

Bana ödül artışı olmayacak gibi geliyor.
@Raiden @Reptile86 @Cadis Etrama Di Raizel
Neden diye sorarsanız eğer gazeteci adada olan herşeyi açığa çıkarırsa başka isimler zayıflamış tayfanın üzerine çökebilir.Sonuçta uzun zamandır üstünde durulan denge olayı çalkantıya girer hükümetin bu riske gireceğini sanmıyorum.

Koca Ana gemiyi yok etme niyetinde olsaydı, bizimkileri beş saniyede yok ederdi. Gemide olanları ölçü olmayın.

Koca Ana gemiyi yok etme niyetinde olsaydı, bizimkileri beş saniyede yok ederdi. Gemide olanları ölçü olmayın.
Etmeye niyeti var ama edemiyor. Çopper tokatlıyor BM yi olmadı Jinbei...

Edit: Gücü yetmiyor..
Edit2: Rengine bir şey mi olmuş yoksa ben mi renk körü olmaya başladım? :(

Herkes bu Puddingim yasına takmıs ama Chopper tayfaya 15 yasında katıldı o yasda bile bizim 25 yaşındaki doktorlardan daha birikimli bir doktordu Luffy 17 yasında açıldı denize Saboady e geldiğinde kimse çocuk demiyordu Çaylak diyorlardı Genç statüsündeydi. Boa Hancock Luffy ile evlenmek istediğinde 17 yaşındaydı Luffy kimse Hancock a subyancı demedi.
One piece evrenindeki yas olayı bizim dünyamız ile kıyaslanamaz bence. Çok takanlar için Oda düzeltme yapacaktır bence.
Sonuç olarak önemli olan yaşı değil işlevi :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık