Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 891: Bana İnanıyorlar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro Smothi’yi alsa, Katakuri’yi almış Luffy ve geri kalan herkes Bm’ye dalsa alırlar bence.
Alamazlar.
En fazla kaçarlar o da binbir zorluk ve destekle olmuş oldu. Zaten Bege, Ceasar, Jinbei, Germa66 gibi güçler de dahil olmasına rağmen çok geçmeden paket edildiler. Tamate kutusu patlamasa ölüydüler şimdiye. Zoro Smoothieyi alacak durumda değil henüz ama haydi diyelim ki o onu Luffy Katayı halletti, öleyazarlar o savaşlardan sonra. BigMom çıtır çıtır yer bunları. Perospero, Oven vs gibi güçleri saymasak bile yenemezler BigMomı.

Alamazlar.
En fazla kaçarlar o da binbir zorluk ve destekle olmuş oldu. Zaten Bege, Ceasar, Jinbei, Germa66 gibi güçler de dahil olmasına rağmen çok geçmeden paket edildiler. Tamate kutusu patlamasa ölüydüler şimdiye. Zoro Smoothieyi alacak durumda değil henüz ama haydi diyelim ki o onu Luffy Katayı halletti, öleyazarlar o savaşlardan sonra. BigMom çıtır çıtır yer bunları. Perospero, Oven vs gibi güçleri saymasak bile yenemezler BigMomı.
Olaya biraz duygusal yaklaşmış olabilirim ancak, bu kadar uzattıktan sonra bir sonuca bağlaması gerektiğini düşünüyorum; şahsen yonkou bu kadar güçlüymüş görmüş olduk veya Luffylerden sonrası başkasının Bm’yi düşürmesi bu kadar zaman sonra beni tatmin etmez.

Olaya biraz duygusal yaklaşmış olabilirim ancak, bu kadar uzattıktan sonra bir sonuca bağlaması gerektiğini düşünüyorum; şahsen yonkou bu kadar güçlüymüş görmüş olduk veya Luffylerden sonrası başkasının Bm’yi düşürmesi bu kadar zaman sonra beni tatmin etmez.
Bakış açıları farklı olabilir ama benim gördüğüm bu BM hayvanını yenecek bi güç daha görmedim ben op evreninde. Elbet yenebilecek adamlar var da tahayyül edemiyorum bunun yenilmesini.

Son düzenleme:
@CoolAnd1

Tüm tayfa girişse dahi alamaz Bigmom'ı. Güç olmadıktan sonra sayının bir önemi kalmıyor. Şu son bölümdeki son sayfada gördüğümüz güneşe hangisi ne yapabilir? Dibinde deniz olan Jinbei bile afalladı ne halt yiyecez diye. Kitle imha silahı gibi bu kadın.

Dövüş sonuçlanmaz bence ama sonuçlanırsa 2019 yılından sonra sana çok daha büyük bir saygı duymam gerekecek.
Ona bir şey demem bak. Çok çok düşük de olsa hala olabilitesi var. Ben Kata'nın kazanma ihtimaline yorum yaptım. Kata kazanacak diye düşünenler Op'u anlayamamıştır, açık ve net. Ki sen de böyle düşünüyordun yanlış hatırlamıyorsam.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık