Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 891: Bana İnanıyorlar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen tam bunu yazdın bende aynı anda yazımı editledim aynen bizimkiler kaçtıktan sonra gelir. :) Yoksa diğer ihtimal ile gelirse bizimkiler adadayken ölme ihtimali çok yüksek bizimkilerin.
Aynen bizimkiler ordayken giderlerse sağ çıkamazlar.Zaten Teach'le tekrar karşılaşmak için çok erken.Bakalım artık.Ama dediğim gibi Kata'yı son savaşta Luffy'nin safında görebiliriz.

Aynen bizimkiler ordayken giderlerse sağ çıkamazlar.Zaten Teach'le tekrar karşılaşmak için çok erken.Bakalım artık.Ama dediğim gibi Kata'yı son savaşta Luffy'nin safında görebiliriz.
Senin dediğin senaryo gerçekleşirse olur."Bizimkiler adadan kaçar Teach gelip Mom'ı indirdikten sonra Kata bir şekilde yaşarsa" katılır zaten "düşmanımın düşmanı dostumdur" hesabı Teach ile girilecek savaşta yer alır.

Luffy geleceği görmeye başladıktan sonra Kata bu kadar sakin kalamayacaktır. Simdi kontrol tamamen kendisinde, bu yüzden de çok sakin. Ama Luffy kolay şekilde sıyrılıp sağlam karşılıklar vermeye başladığında özgüveni sarsılmaya başlayacak, özgüveni sarsıldıkça da sinirlenecek ve geleceği görme işi sekteye uğrayacaktır. Yani savaşın bu sefer de Luffy lehine tek taraflı olması şaşırtmaz. Ha ama tabii bir farkla: Kata'nın yiyeceği dayak Luffy'ninkinden çok daha beter olacaktır.

Karasakal Koca Ana'yı indiremz, indirirse benim gözümde Kaido'yu da Shanks'ıda indirire düşüncesi yeşerir. Çünkü bence Koca Ana Kaido'nun dişi versiyonu bu çok net.

Birde yorumlarda Roger tayfası ile bi kıyaslama olmuş onunla ilgili de Koca Ana tayfası Roger ve Beyazsakal Korsanları'na göre daha genç bir tayfa ve zaten Rogerlara denk olduğunu düşünmüyorum. Bence denk tayfa varsa Beyazsakal tayfasıdır. Onunda emekli olmuş Rayleigh misali bir iki adamı vardır. Marco atıyorum eski 2., 3., 4.komutan vesairedir. Tabi bu son kısım tamamen benim düşüncem manga ile alakası yok ve Katakuri Roger'ın idamında da ciddi bir yaşı var ve o zamanda güçlü bir karakterdir. Tabi bu Roger'ın esas adamları ile direk aynı seviyededir manasında demiyorum.

Karasakal Koca Ana'yı indiremz, indirirse benim gözümde Kaido'yu da Shanks'ıda indirire düşüncesi yeşerir. Çünkü bence Koca Ana Kaido'nun dişi versiyonu bu çok net.

Birde yorumlarda Roger tayfası ile bi kıyaslama olmuş onunla ilgili de Koca Ana tayfası Roger ve Beyazsakal Korsanları'na göre daha genç bir tayfa ve zaten Rogerlara denk olduğunu düşünmüyorum. Bence denk tayfa varsa Beyazsakal tayfasıdır. Onunda emekli olmuş Rayleigh misali bir iki adamı vardır. Marco atıyorum eski 2., 3., 4.komutan vesairedir. Tabi bu son kısım tamamen benim düşüncem manga ile alakası yok ve Katakuri Roger'ın idamında da ciddi bir yaşı var ve o zamanda güçlü bir karakterdir. Tabi bu Roger'ın esas adamları ile direk aynı seviyededir manasında demiyorum.
Ama şu anda ki darbe almaya müsait olan BM ile karşılaşırsa indirebilir.

Darbe alsa ne olacak? Kadına işlemiyor ki... Yapılan saldırılardan hangisi Koca Ana'ya işledi?
Kadına işlemiyor diye bir şey yok.Saldırı yapanlar çer çöp zaten.Bu kadında aynı Kaido gibi vücut sertliğiyle(savunma) ön plana çıkmışken Jinbei'nin yumruğu Nami'nin yıldırımı etkilemesin zaten.Aynı şekilde Teach'in şu an ki seviyesini bilmiyoruz ama bu adam yonko olduysa illaki kendine bir şeyler katmıştır.Teach'i saymazsak BM'yi en güçsüz yonko görüyorum ve Teach'in şu an onunla aynı seviyede olma ihtimali var.O yüzden Teach'in deprem yumruğuna inlemeyecek bir op karakteri yoktur bence.

Gura gurayi yerse yamulur.
Bege'nin dediklerine bakarsak kadının vücudu doğal zırh ve b.hakileri dikkate alırsak Karasakal'ın hakisini geliştirmesi gerek. Sadece gura gura ile saldırırsa ki Beyazsakal kadar iyi kullanamayacaktır hala, doğal zırh+b.hakisi olan Koca Ana'ya sadece gura gura ile zarar veremez.

Koca Ana yenilmez modunda görüldü. Arc benim istediğim gibi gitmiyor ama Kaido hakkında daha fazla merak uyandırdi bende. Kaido ciddi şekilde savaşır ise bizim tayfa ve ittifak ne yapacak bakalım. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık