Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 891: Bana İnanıyorlar

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda Chrollo Lucilfer tarafından 12 Oca 2018 tarihinde açılan konu

?

Bölüm nasıldı?

1. Çok İyi

33.5%
  2. İyi

31.9%
  3. Orta

20.2%
  4. Kötü

6.4%
  5. Çok Kötü

8.0%
  1. Hakili Yumruk Rosinante-Corazon

Hakili Yumruk (Rosinante-Corazon)
    Mesaj Sayısı 2,052
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Luffy'nin ayna dünyasına 2. gelişinden beri Kata'dan kaç saattir dayak yediği belli mi ? En son 17.55'te g4ten çıkıp kaçıyordu.Fakat bir daha saat kaçta ayna dünyasına girdiğini hatırlamıyorum.Hatırlayan bilgilendirirse sevinirim.

2. RedTeroR Our Is The Fury

RedTeroR (Our Is The Fury)
    Mesaj Sayısı 5,672
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    Luffy'e bodoslama girme diyen Ray mi yoksa Kata mı, Bence bi flashback daha gördük o sözler Ray'e ait olabilir :gamyon:

3. kadir †. Tartarus'dan Gelen Tatar

kadir †. (Tartarus'dan Gelen Tatar)
    Mesaj Sayısı 6,768
    Üyelik Tarihi4 Tem 2012
    Hesap hatası yapmadıysam

Roger'ın idamında

Smoker-14
    Mihawk 21
    Dof-19
    Katakuri-26 yaşlarında olmalı

4. ray-san 冥王 シルバーズ レイリー

ray-san (冥王 シルバーズ レイリー)
    Mesaj Sayısı 358
    Üyelik Tarihi29 Eki 2011
    Poneglyph muhabbetine gore, Roger BM’nin yaninda caylak kaliyor gibi daha cok.

BM’nin o zamanlar baska tayfasi oldugunu sanmiyorum ki Katakuri gayet dovusecek yastaydi.

5. Chrollo Lucilfer Skill Hunter Site Yetkilisi

Chrollo Lucilfer (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 1,919
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Büyük ihtimalle Ray.

6. Dante13 DevilsNeverCry

Dante13 (DevilsNeverCry)
    Mesaj Sayısı 177
    Üyelik Tarihi9 May 2016
    Tmm sustum :D şu poneglyph muhabbeti nedir tam olarak?

7. huzun303 Üye

huzun303 (Üye)
    Mesaj Sayısı 198
    Üyelik Tarihi2 Kas 2017
    Roger BM nin mekana gelip herşeyi duyma özelliğini kullanarak Poneglyphi okumuş sonrada gitmiş.BM ler bir şey farkedememiş herhalde o anda.

8. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Smoker (the White Hunter)
    Mesaj Sayısı 13,247
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Roger yaşasa idi 77 yaşında olacaktı. Koca Ana şu an 68 yaşında, aralarında 9 yaş fark var yani. Bu kadın çocukken o zamanlar korsan olan Streusen tarafından himaye altına alınıyor. 6 yaşında iken başına beş milyon ödül konuluyor. 14-15 yaşında iken ödülü 500 milyon oluyor. O sırada Roger daha 20 küsür yaşında ve çaylak olarak nam salmış. Yani aynı dönemde, farklı yerlerde korsanlık yapıyorlardı.

Kitabe olayı da şu; Linlin bir şekilde bir Yol Kitabesi buluyor, Roger da Totto Land'da gelip her şeyin sesini duyma gücü ile kitabeyi okuyor, aralarında herhangi bir savaş gerçekleşmiyor.

9. Jazz Lambası ploutwnalh

Jazz Lambası (ploutwnalh)
    Mesaj Sayısı 157
    Üyelik Tarihi13 Haz 2014

Fi tarihinde Bege'den umutluyum dediydim de kimse sallamadıydı. Ben şahsen Hasır Şapka filosuna onun da katılmasını isterim.

One piece çok yavaş ilerliyor, BM arcı da bir Dressrosa kadar tatmin edici değil ama one piece te daha önce sonunun ne olacağını hiç bu kadar kestiremediğim bir arc daha yaşanmamıştı, Sabaody hariç. Bütün mantık hatalarına rağmen genel kurgu hala daha çok iyi gidiyor. Bakalım ne olacak.

10. Dante13 DevilsNeverCry

Dante13 (DevilsNeverCry)
    Mesaj Sayısı 177
    Üyelik Tarihi9 May 2016
    Anladım, teşekkürler. Bu bilgiler mangada geçti de ben mi kaçırdım?

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık