Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 890: Koca Ana Güvertede!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evetttttttt bölümü okudum. Jimbei kesinlikle boşa shic olmamış. adam çok güçlü gerçekten. şuan yanında sanji açık ara hikaye.... zoro reisle kapışırlar ama zoro reisin şuanki seviyesini bilmiyoruz tam. tayfanın en güçlü 1. yada 2. adamıdır luffyden sonra. Oda tayfaya show yaptırmış BM yi rezil etmiş. Güç bazında jimbei dışında gerisi show olmuş sadece güç unsuru olarak kaale almaya şöyle böyle demeye gerek yok. Şuan en çok aklıma gelen düşünce oda bölümü tayfaya show yaptırmak için yapmadıysa nerde saka nerde Bm. Dayanıklılığa bişey diyemem ama Saka çok ayrı be bro. hani koyuyorum şuraya sakayı. sonra seri bitiyor direk

Jinbei sanırım en güçlü tekniğini gösterdi. İtibarını geri kazanır. Hoş BM'i gemiden dışarı attı sadece ama olsundu.
Brook ise gene yıldızlaştı. Bu arc kendini iyice öne çıkardı. Bölüm güzel. Dediğim gibi can havli ile gemiyi savunuyorlar. Lakin BM zayıfladığı için mi bilinmez ezici bir güç gösteremiyor. Tabi uzaktan saldırabildiği 'ulusun hükmü' yeteneğini kullanmaması da biraz kurgu gibi. Kaido'nun da içki krizi tutar bitti gitti.

Adamsın Jinbei! Bizim tayfa baya sağlam. Zayıf düşmüş bir Yonkou'ya bu kadarını yapabilmeleri normal bence.

Ortalama bölüm. Çok uzadı mesele. :(

Jinbe'ye haki kullanmaz derlerdi bir de. Adam esiyor. @NALAKA bu bölüm senin için kabus. :D

Mom efso. Çizimler, sahneler. oy oy.

Brook sen napıyorsun ya :D Naruto'nun Orioke no Jutsu'sunun Kaguya'da işe yaraması gibi oldu :D

Jinbei'nin denizden saldıracağını herkes konuşuyordu sonunda gerçekleşti bi tek şu havadaki ve vücuttaki suyu kullanarak attığı yumruk ile Bigmom'ı uçurabilmesi sürpriz oldu. Ayrıca b.hakiye niye shark skin dedi anlamadım. Luffy'nin g2 b.hakili saldırılarına farklı isim vermesi gibi herhalde, başka bişey de çıkabilir tabi.

Sunny'nin zarar görmesi umutlandırdı. Keşke daha fazla hasar görseydi de tamamen elden geçirilecek hale gelseydi Wano'ya varılınca Franky tarafından. Neyse :/

Bigmom'a yine kendi gücü haricinde zarar verilemedi. Kadın Jinbei'nin yumruğundan bi saniye bile etkilenmedi :( Yine kendi gücü olan Zeus yüzünden hasar aldı diyeceğim de sadece üstü başı kirlenmiş :D

Zeus'un bu sayının başında bilerek çok kızgın çizilmesi sonradan Nami'nin eline düşünce süt dökmüş kediye dönmesi güzel tezat olmuş :D Acıdım yavrucağa.

Brook sen napıyorsun ya :D Naruto'nun Orioke no Jutsu'sunun Kaguya'da işe yaraması gibi oldu :D

Jinbei'nin denizden saldıracağını herkes konuşuyordu sonunda gerçekleşti bi tek şu havadaki ve vücuttaki suyu kullanarak attığı yumruk ile Bigmom'ı uçurabilmesi sürpriz oldu. Ayrıca b.hakiye niye shark skin dedi anlamadım. Luffy'nin g2 b.hakili saldırılarına farklı isim vermesi gibi herhalde, başka bişey de çıkabilir tabi.

Sunny'nin zarar görmesi umutlandırdı. Keşke daha fazla hasar görseydi de tamamen elden geçirilecek hale gelseydi Wano'ya varılınca Franky tarafından. Neyse :/

Bigmom'a yine kendi gücü haricinde zarar verilemedi. Kadın Jinbei'nin yumruğundan bi saniye bile etkilenmedi :( Yine kendi gücü olan Zeus yüzünden hasar aldı diyeceğim de sadece üstü başı kirlenmiş :D

Zeus'un bu sayının başında bilerek çok kızgın çizilmesi sonradan Nami'nin eline düşünce süt dökmüş kediye dönmesi güzel tezat olmuş :D Acıdım yavrucağa.
Hepsine +1 basıyorum. BM hala hasar almıyor. Onun dışında sen yazınca aklıma geldi, Franky olmadan gemiyi kim tamir edecek? Germa veya Bege'in marangozları falan mı? Yoksa gemiye elveda mı diyeceğiz

Hepsine +1 basıyorum. BM hala hasar almıyor. Onun dışında sen yazınca aklıma geldi, Franky olmadan gemiyi kim tamir edecek? Germa veya Bege'in marangozları falan mı? Yoksa gemiye elveda mı diyeceğiz
Valla BM bi açıp bakayım diyor ama bilemedim :/

Gemi kesin hasar alacak diye düşündüğümden daha önce Germa yardım ederi de gözden geçirdim de yani yapacakları şey ne olacak ki :S Bizim tayfa da az çok yapar iki çivi çakmayı. Merry gibi geminin omurgası zarar almadı yada almayacaktır sonuçta. Bu gemi sözde her denizde gezebilecekti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık