Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 888 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu böyle şekil oluyorsa İnu ve Neko'yu Pedro'yu acayip merak ettim. Böyle bir güç faktörü beklemiyordum belki farklı şeyler de çıkabilir.

Dalgasına yazdım ben onu ya. :D Kaslı iri yarı birinin b.hakisini geliştirmeye abanması daha mantıklı geliyor haklısın.

Bu arada yeni çıkacak oyun pek iyi durmuyor.
One piece de platform ve strateji tarzı bir oyun yapılabilir. Totalwar WarHammer gibi... yonkou adaları dünya hükümeti. Elbaf ordusu. Wano ordusu. Müttefik devletler adalar. Çaylaklar. Çok seçenek var ama sadece dövüş üzerinden gidiyorlar.

Bence bizimkiler son savaşı dolunay zamanına göre ayarlamalılar :D

Ah Pedro... Hayalimdeki 11. tayfa üyesiydin. Keşke Carrot yerine senin formunu görseydik.

One piece de platform ve strateji tarzı bir oyun yapılabilir. Totalwar WarHammer gibi... yonkou adaları dünya hükümeti. Elbaf ordusu. Wano ordusu. Müttefik devletler adalar. Çaylaklar. Çok seçenek var ama sadece dövüş üzerinden gidiyorlar.
Aynen. Sıra tabanlı bir rpg oyunu istiyorum ben.

@twei Böyle giderse Mom cidden SBS'deki haline dönecek. :oleyo:

BM düşsün madem şu saatten sonra,kadını tığ yapmış 2 bölüm aç kaldı diye. Yonkou diye tanıttığı karaktere saçma saçma dezavantajlar vereceğine ana karakterlere saçma güçler vermesine razı gelirdim şahsen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık