Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

888 Spoiler Metin ve Resimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkou'nun spoilerı.

Luffy vs Katakuri. Round 3. Fight.

Big Moms fleet is firing at Sunny. 26th son, Bavarois is introduced. Daifuku and Smoothie’s squads pincers the sunny from two sides. Perospero notices that Big Mom is getting skinnier.

Chopper talks about transforming and forcing their way through the front. carrot tells him to leave it to her. Full moon is shown. Carrot transforms. She was trained in Suuron. She dives into sea and up onto the enemy ships and starts attacking. She breaks off the helm from Daifuku’s ship.

Bölüm adı: Luffy vs Katakuri. 3. Raund. Dövüş Başlasın.

Big Mom'ın filosu Sunny'ye ateş açıyor. 26. oğul Bavarois tanıtılıyor. Daifuku ve Smoothie'nin birlikleri Sunny'yi iki yandan kıskaca alıyor. Big Mom'ın zayıflaması(kilo olarak) Perospero'nun dikkatini çekiyor.

Chopper dönüşüm yapıp önlerini zorla açmaktan bahsediyor. Carrot bu işi ona bırakmalarını söylüyor. Denize dalıp düşman gemilerinin üzerine çıkıyor ve saldırmaya başlıyor. Daifuku'nun gemisindeki dümeni kırıyor.

Son düzenleme:
- Luffy goes back into Mirror World for a rematch with Katakuri. Katakuri asks why he returned, Luffy says he came back to win.
- Charlotte Bavarois, 26th son is shown on board one of the pursuing ships firing cannons at the Sunny.
- The Straw Hats are outrunning BM and her pursuing fleet but Daifuku and his fleet appear before them and open fire.
- Chopper prepares a Rumble Ball and asks them to let him break through, but Carrot tells him to leave it to her.
-Carrot says she is trained in the art of Slone/Suron by Pedro.
- Carrot stares at the moon and transforms into an albino rabbit adult form. She leaps onto Daifuku's fleet and tears through his soldiers.
- At the end of the chapter, Carrot smiles and breaks Daifuku's ship's rudder while he yells at her.

-Luffy Katakuri ile yeniden dövüşmek için ayna dünyasına döner. Katakuri neden döndüğünü sorunca, Luffy kazanmak için döndüğünü söyler.
-26. oğul Charlotte Bavarois, Sunny'i takip edip top atışı yapan gemilerden birinde gösterilir.
-Hasırşapkalar Big Mom ve beraberindeki filoyu ekerken Daifuku ve filosu karşılarına çıkar.
-Chopper Rumble Ball hazırlayıp diğerlerine yolu açmasına izin vermelerini söyler ama Carrot Chopper’a bu işi ona bırakmasını söyler.
-Carrot, Pedro'nun onu Slone/Suron sanatında eğittiğini söyler.
-Carrot aya bakar ve yetişkin bir albino tavşana dönüşür. Daifuku'nın filosuna doğru sıçrar ve askerlerinin tabiri caizse içinden geçer.
- Sayının sonunda, Carrot gülerek gülerek Daifuku'nun gemisinin dümenini kırarken Daifuku ona bağırmaktadır.

Son düzenleme:

Carrot: Çünkü bu gece dolunay var.
Jinbe: Yok artık, Suron sanatı eğitimi mi aldın?
Carrot: Sorun yok, beni Pedro eğitti. Eğer Pedro burada olsaydı, "bunu bana bırakın!" derdi. Hem ben de silahşör ekibindenim!

Copper: Okyanusa düşecek!
Daifuku: Pedro hayali şehir Zou da doğmuştu. Yani o da (gerisi okunaksızmış.)

Bavarois: Neden lanet gülleleri kullanamıyoruz!?
Çöp: Tahmin ettiğim gibi... Ana kontrolden çıktığında, onları dilediğimizce kullanamıyoruz.
Gülle: Çıkarın beni buradan! Beni atmayın!!
Bavarois: Bavarois-sama bunu başaracak!

Katakuri: Don't [illegible] our reunion. Answer me this. No matter how you run, your opponent is me. No one would be smiling. So why did you come back? You said you'd run away but [illegible] did you come back to choose death? Or, having realised the difference in power, you've come here to submit to us?

Katakuri: Tekrar karılaşmamızı [okunaksız kısım] yapma. Bana şunun cevabını ver. Ne kadar kaçarsan kaç, rakibin benim. Kimse gülümsemeyecek. Neden geri döndün? Kaçacağını söyledin ama [okunaksız kısım] Buraya ölümü seçtiğin için mi geldin? Yoksa, güçlerimiz arasındaki farkı anlayıp, bize kendini sunmaya/boyun eğmeye mi geldin?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık