Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

888 Spoiler Metin ve Resimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
division farklı anlamlara gelebilir fakat akla gelen ilk anlamıyla çevireyim. Fakat ben emin değilim.

Smoothie, bölükte görünüyor ve Katakuri de orada.

Edit: Smoothie'nin görünen yalnızca dış görünüşü falan da olabilir. Suret misali. Müthiş detaylı spoiler'dan bu kadar. :/

Edit 2: Akla gelen diğer anlam Smoothie'nin meyve gücü sayesinde bölünerek yalnızca bir dış görünüş olarak görünmesi de olabileceği. :(

Son düzenleme:

One Piece: World Seeker isimli PS4 oyunu drama, free-field* ve aksiyon türünde bir oyun olacakmış.
*=Oyun tabirlerine alışkın değilim, bilemedim.

Mink'ler dolunaya bakarak "ay aslanı" isimli bir forma dönüşebiliyorlarmış. Carrot büyüyüp "ay aslanı" formuna giriyor ve Daifuku'nun filosuna saldırmış ve geminin dümenini kırmış.

Katakuri: Ölmeye mi yoksa bize katılmaya mı geldin?
Luffy: Buraya bu savaşı kazanmaya geldim!
Katakuri: Sana böyle bir seçenek sunmadım.

Son düzenleme:
鯖スレで頼まれたので

888話 獅子
ルフィ再びカタクリと対峙
カタクリ「死にに来たのか?それとも傘下に入るのか?」
ルフィ「勝ちに来た!」
カタクリ「そんな選択肢は用意していない」

場面変わりマムに追われるサニー号の前方にダイフク艦隊が現れる
さらにマムの背後にはスムージーの艦隊
完全に包囲されつつある状況にキャロットが声を上げる。
今夜は満月なので自分にまかせてほしいと得意げなキャロットが満月を凝視
見る見るうちに成長し大人の姿になったキャロットがダイフク艦隊へ単身飛び移る
ミンク族は満月を見る事で月の獅子(スーロン)と呼ばれる形態に変身する事が出来る
スーロンとなったキャロットが船上にいたマムの手下たちを瞬く間に蹴散らし
さらに船の舵輪を破壊してしまう
一部始終を双眼鏡で見ていたチョッパーはキャロットのあまりの強さに言葉を無くす

Google Translate'i tepe tepe kullanabilirsiniz.

Sunny, BM ve Smoothie'nin birlikleri tarafından çevrilmiş. Kaçacak yeri olmayan Carrot, aya bakmış ve bugünün dolunay olduğunu, gemilerle kendisinin ilgileneceğini söylemiş. Carrot, "Ay Aslanı formunda" dövüşmüş ve düşman tayfasına saldırmış ve dümenlerini kırmış.

Chopper, Carrot'ın bu hareketini görünce şok olmuş.

Bakadata'nın biraz daha ayrıntılı spoilerı

Source: 2ch

One Piece 888 Spoiler was translated by BakaData

Chapter Title: Lion

Luffy is fighting Katakuri once again.

Katakuri: Did you come to die? Or do you want to join our alliance?

Luffy: I came here to win!

Katakuri: I don’t have that option available for you.

[Scene switches]

Big mom is chasing the Sunny and then in front of them the Daifuku Fleet appears. In addition to that, Smoothie’s fleet is behind Big Mom’s back as well.

Although they are completely surrounded, Carrot raises her voice. She confidently says that she wants them to entrust this situation to her since it’s full moon tonight. Carrot suddenly matures and grows up to an adult. She jumps on to the Daifuku Fleet.

When the Mink tribe makes eye contact with full moon, they transform into a form called "Suron" (Lion of Moon)

As Carrot transforms into her Suron form, she defeats Big Mom’s underlings one after another. She also destroys the ship’s steering wheel.

Chopper sees that and is speechless.

END

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık