Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim anlamadığım Teach kaçtı diye korkak algısı yaratılıyorken Luffy bütün arc boyunca kaçmaktan başka bir şey yapmıyor ama sorsan Luffy herkesten cesur oluyor.

Buna bir standart getirin. Ya Luffy ve Teach strateji icabı geri çekiliyor dersin ya da ikisine de korkak dersin.

Benim anlamadığım Teach kaçtı diye korkak algısı yaratılıyorken Luffy bütün arc boyunca kaçmaktan başka bir şey yapmıyor ama sorsan Luffy herkesten cesur oluyor.

Buna bir standart getirin. Ya Luffy ve Teach strateji icabı geri çekiliyor dersin ya da ikisine de korkak dersin.
Stratejik geri çekilme var Luffyde ama Teach korkak yersen.:artiz:

Teach strateji icabı çekiliyor, bunu Bellamy arcta kendisi de dile getiriyor zaten. Luffy ise ölmemek için kaçıyor. Arada çok fark var. Bence anlamayanlar anlamak istemiyordur sadece.

Teach akilli adam. Gereksiz dovuslere girmiyor. Plan yapiyor. Kac yil WB gemisinde takilmis yami yami icin. Luffy salak. G4’unun bitecegini bile anlamiyor Kata soylemese. Olmeyi bayilmak zannediyor. Hayvani ic guduleri sayesinde dovusurken bir seyler buluyor. Tamamen deneme yanilma. Teach ile kiyaslanamaz bu yonden.

Luffy orada durursa öleceğini bildiği için kaçıyor. Yani Kataya yenileceğini biliyor.
Teach'de Akainu'ya karşı hiç şansı olmadığını biliyorsa o zaman korkak demem. Ama öyle olduğunu düşünmüyorum.

Abi kendi kabiliyetiyle kurtulmadı, bari böyle savunmayın. Daha önce nasıl yakalandıysa gene yakalanacaktı.Hani G4'e geçmeye calışıp geçemeden yakalandığı ve Katakuri'nin arkasını dönüp öldürmeden gittiği zaman. Hakisi bitmişmiş de, doldurup gelecek. Adam 10 dakika üst düzey haki ile kapışmak için 10 dakika hakisini feda ediyor. Dövüş 20 dakika için de sayılır, eğer Luffy o 10 dakika dayanamayacak bir adamsa dövüşü kaybetmiştir. Zorlamayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık