Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mukemmel ozetlemissin hayir bir arkadas israrla bir saat vurgusu yapiyor. Dof dovusunde ben oyle bir sey hatirlamadigimdan sordum. Zor geliyor Kata’nin Dof’tan ustun oldugunu kabul etmek anlasilan.
Aynen bu 1 saat vurgusu uzun zamandır yapılıyor.O yüzden geçenlerde Luffy vs Dof'a baktım.Bende 20 dk olduğunu görmüştüm dedim 1 saati nerden uyduruyo bunlar ?

@amaneden

Bi tarafta G4'le 20 dk kapışan Dof bir yanda G4'le 2 saat kapışan Kata var yani elimizde ? Açıkçası Kata>Dof benim için net bir şeyde bu kadar fark olmasını beklemiyordum.O zaman Dressrosa'da Dof'un Luffy'den daha handikaplı olduğu kesinleşmiş olur benim için.

784. bölümde Luffy G4'e geçiyor.

785. bölümde 20 dakika geçiyor.

786. bölümde kaçmak için 10 dakika istiyor.

Sonra zaten 10 dakika geçince çakıyor bir tane bitiyor.

880. bölüm saat 15.15. Luffy daha G4'e girmemiş.

883. bölüm. Luffy G4'e geçmeye çalışıyor. Geçemiyor.

Aynı bölüm saatin 15.40 olduğunu öğreniyoruz.

O sıra biraz tıkınma muhabbeti var bir beş dakika daha geçti diyelim. 15.45 olsun. Luffy G4'e geçiyor.

Bölüm 884. Saatin 4 olduğunu görüyoruz.

885. bölüm. Saat 17.55. Luffy'nin G4'ten çıkması gerekiyor.

Normalde kafesin 1 saat içinde küçüleceği söylenmişti ama yine Doflamingo hızlandırdığından da bahsediyor. Diğer yandan birçok kişi ittiremeye çalışıyor ve sadece bir anlığına durduruyor da. Ama benim bulduğum dakikalara göre 20 dakika olmuş sadece. Diğer yandan bu dövüş 2 saatten uzun sürüyor. Görüldüğü üzere Luffy G4'ten çıkınca 10 dakika G4'e geri giremiyor. Bölüm içinde yaptığı G3, hakisiz. Hakisiz yaptığı G3'te bir işe yaramıyor zaten. G4'ün hakisiz çalışamayacağını da anlamış oluyoruz birnevi. Neyse durum bu. Benim gözümden bir şeyler kaçmış olur pekala normal. Eklemek isteyen ekleyebilir, tartışabiliriz.

Son olarak Luffy'nin 15.40 - 15.45 arası sırasında mochi yediğini de unutmamak gerek.
Tek yumruk atıyor iflas ediyor.

Aynen bu 1 saat vurgusu uzun zamandır yapılıyor.O yüzden geçenlerde Luffy vs Dof'a baktım.Bende 20 dk olduğunu görmüştüm dedim 1 saati nerden uyduruyo bunlar ?

@amaneden

Bi tarafta G4'le 20 dk kapışan Dof bir yanda G4'le 2 saat kapışan Kata var yani elimizde ? Açıkçası Kata>Dof benim için net bir şeyde bu kadar fark olmasını beklemiyordum.O zaman Dressrosa'da Dof'un Luffy'den daha handikaplı olduğu kesinleşmiş olur benim için.
Valla bir saati görebilen varsa göstersin bana da. Diğer yandan Luffy'nin 20 dakikadan yaklaşık 2 saate çıkarması daha bir ilginç oldu bence. Şimdi arkadaşlar bu süre zarfı içerisinde belki çıkmıştır falan diyebilir ama çıkmadığını şu an sınırı olduğunu Kata'nın kendisine hatırlatmasının ardından çıkmasından anlıyoruz zaten. Bir başka değinilmesi gereken nokta ise bu sırada Kata'nın suratında da çizikler duruyor ama görüldüğü üzere Kata, Luffy'nin kendisine ulaşmasına izin vermiyor. Her vurduğu yumruk da Luffy'nin biraz canını yakıyor gibi gözüküyor. Üstelik adam G4'te.

Brulee'yi öyle gördüm ya bastım kötüyü. Ulan Katakuri bile bu bölümü kurtarmaya yetmez. Eğer çok kötü bir bölüm varsa o da kesinlikle bu bölümdür. Bir de haftaya ara varmış.

Bölümün tek iyi yönü Kata>Luffy'i tamamen göstermiş olması oldu. Onun hatrına "Orta" verdim gitti.

Üstünkörü de olsa okuyabildim. Orta şekerli bir bölümdü, saçmalayıp Kata'yı zorla dövdüreceğine bu durumlara düşürmesini tercih ederim Luffy'yi. Ama umarım Oda Bey n'aptığını biliyordur çünkü şu an tam bir kaos var :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık