Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda Erkan12 tarafından 10 Kas 2017 tarihinde açılan konu

?

Bölüm Nasıldı?

1. Çok İyi

21.3%
  2. İyi

24.0%
  3. Orta

28.4%
  4. Kötü

10.9%
  5. Çok Kötü

15.3%
  1. Grandmaster (Üye)
    Mesaj Sayısı 403
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2014
    Orada duran o canavar BM olduktan sonra alayı birleşse nafile şu anda. Zira adadaki en kuvvetli düşman luffy ne halde görüyoruz..

2. amaneden ? Site Yetkilisi

amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 9,723
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    D: Hello, Oda-sensei! I have a question. Is Whitebeard, Edward Newgate, a Logia or a Paramecia? I personally think he's Logia, since he took Aokiji's attack without turning to ice, but...? P.N. NY

O: I guess that's difficult. The answer is Paramecia. "Gura Gura no mi" is said to be the most powerful of the many paramecia fruits. It's easy to think that he's an "Earthquake Human" and must be Logia, but if that was so, he'd have to become an earthquake himself. Whitebeard createsearthquakes, in other words he's a "Vibration Human". That means he's a Paramecia who isn't any weaker than the Logias.

3. Jason Infinity

Jason (Infinity)
    Mesaj Sayısı 5,546
    Üyelik Tarihi27 Tem 2010
    Katakurinin paramecia olması ne bileyim saçma geliyor. Adam logiadan daha logia.

4. Hakili Yumruk Marco the Phoenix

Hakili Yumruk (Marco the Phoenix)
    Mesaj Sayısı 1,273
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Adam baktı logia olabilecek meyve sayısı az kaldı.Dedi doğada bulunmayan bu tarz şeyleri de logia olarak tasarlayayım özel paramecia diye yuttururum bunlara.

Mochi doğada bulunmuyor diye özel parameciadır başka bir nedeni yoktur.

5. çiköfte Crocodile-sama

çiköfte (Crocodile-sama)
    Mesaj Sayısı 1,294
    Üyelik Tarihi20 Tem 2017
    Duman da bulunmuyor doğada bence. :hoo:

6. Hakili Yumruk Marco the Phoenix

Mesaj Sayısı 1,273
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Yok mu gerçekten ? Artık bu konu hangi bilim dalının kapsama alanına giriyorsa bilmiyorum aydınlat az beni.Yoksa gerçekten bilemedim şimdi bak.:/

7. Mesaj Sayısı 4,421
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Doğada bir şeyler yanınca duman çıkıyor mesela oradan geliyor olabilir duman :bilmem:

8. Hakili Yumruk Marco the Phoenix

Mesaj Sayısı 1,273
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Bende öyle düşündüm.Mesela yanardağ patladı ve patladığı yerde bir orman var.O zaman duman çıkar.Ama mochi insanın yaptığı bir tatlı doğada bulunmaması normal.

9. Mesaj Sayısı 4,421
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Yani mantıklı olarak Paramecia oluyor Mochi meyvesi.

10. çiköfte Crocodile-sama

çiköfte (Crocodile-sama)
    Mesaj Sayısı 1,294
    Üyelik Tarihi20 Tem 2017
    Kimyam iyiydi, ama lise1'de bıraktım, tmci oldum hacı. :D İnsan yapımı olması açısından olmaz zaten ama doğada bulunuyor demek doğru olur mu bilemedim. :(

Eğer Kata'nın özel paramecia olmasının nedeni, haki savunmasından değilse ki gözlem haki sebebiyleymiş bu savunma, sadece meyve sebebiyle ise haklısındır muhtemelen.

@kuroashi.no.sanji1993 dediğin şekillerde ola da bilir, bilemedim.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık