Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
''Logia türü kadar güçlü'' den kasıt ney tam olarak bu belli mi? Eğer hasar bazında bir söylemse logianın da iyisi var kötüsü var. Diğer türlü logia türünün gura gura ile kıyaslanabilecek başka bir yönü yok yani. Paramecia türünde de logia kadar hasar üretebilecek meyveler var. Hatta hasardan ziyade gerçekliği değiştirecek meyveler bile mevcut. Bu açıdan Logia kadar güçlü kıstası bana garip geliyor.
D: Hello, Oda-sensei! I have a question. Is Whitebeard, Edward Newgate, a Logia or a Paramecia? I personally think he's Logia, since he took Aokiji's attack without turning to ice, but...? P.N. NY

O: I guess that's difficult. The answer is Paramecia. "Gura Gura no mi" is said to be the most powerful of the many paramecia fruits. It's easy to think that he's an "Earthquake Human" and must be Logia, but if that was so, he'd have to become an earthquake himself. Whitebeard createsearthquakes, in other words he's a "Vibration Human". That means he's a Paramecia who isn't any weaker than the Logias.

Katakurinin paramecia olması ne bileyim saçma geliyor. Adam logiadan daha logia.
Adam baktı logia olabilecek meyve sayısı az kaldı.Dedi doğada bulunmayan bu tarz şeyleri de logia olarak tasarlayayım özel paramecia diye yuttururum bunlara.

Mochi doğada bulunmuyor diye özel parameciadır başka bir nedeni yoktur.

Yok mu gerçekten ? Artık bu konu hangi bilim dalının kapsama alanına giriyorsa bilmiyorum aydınlat az beni.Yoksa gerçekten bilemedim şimdi bak.:/
Kimyam iyiydi, ama lise1'de bıraktım, tmci oldum hacı. :D İnsan yapımı olması açısından olmaz zaten ama doğada bulunuyor demek doğru olur mu bilemedim. :(

Eğer Kata'nın özel paramecia olmasının nedeni, haki savunmasından değilse ki gözlem haki sebebiyleymiş bu savunma, sadece meyve sebebiyle ise haklısındır muhtemelen.

@kuroashi.no.sanji1993 dediğin şekillerde ola da bilir, bilemedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık