Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:) BM hariç ordaki herkesi luffy ve tayfası bir şekilde yener germa ve bage ile dahada kolaylaşır +rahmetli pedro

karşı tarafın saldıracağını görmek için gözlem hakisi şart değilki , gözlem hakisi karşılık vermek veya saldırıya göre savunma yapmak için lazım yani kısacası sakin kalabilen bir logiaya bunlarda lazım değil otur bütün gün sonra yen

ZOAN: Aşırı dayanıklı bir meyve yenilsen bile kendini hemen toparlayabiliyorsun.
LOGİA: sakin kaldılgın sürece kimse sana vuramıyor hatta dokunamıyor.
PARAMECİA:Allah ne verdiyse vur her şey işe yarıyor.Yani her darbeyi yiyor az veya çok etkileniyor kendi dayanıklılığı ne kadarsa o kadar yaşıyor
mantıklı bakarsan en iyisi logia ancak en güçlüler paramecia ve haki kasanlar peki bu logia olanları nasıl yeniyorlar?
Katakuri paremecia diye biliyorum ben hatta özel paremecia meyvesi ama ben haki ile logiaların gerçek bedenine ulaşılıyor diye biliyordum hakili yumruktan da etkilenmeyeceklerse sıçtık. Gerçi çok ileri seviye bir k.haki gerekiyor bu belirtildi belki kata seviyesinde k.haki kullanan baska biri de yoktur dert etmemek lazim şimdiden :hmm:

Sabo'nun 2. Komutan oldugunu dusunmuyorum.Devrimci organizasyondan bahsediyoruz.Bu adamlar gizliler.Ikinci adam suan denizci bile olabilir.Shicbukai bile olabilir.Sabo gorunen ikinci adam.Yoksa bu orgutte daha once Kuma vardi.Kuma kac Sabo harcar.Sabo buyuk ihtimal devrimcilerin genclik kolu baskani falan gibi biseydir :D

Son düzenleme:
Sabo'nun 2. Komutan oldugunu dusunmuyorum.Devrimci organizasyondan bahsediyoruz.Bu adamlar gizliler.Ikinci adam suan denizci bile olabilie.Shicbukai bile olabilir.Sabo gorunen ikinci adam.Yoksa bu orgutte daha once Kuma vardi.Kuma kac Sabo harcar.Sabo buyuk ihtimal devrimcilerin genclik kolu baskani falan gibi biseydir :D
Hahahah Sabo 4 harfli çarp bunu 3 le 12 Sabo 12 yıl önce hafızasını kaybetmişti Sabo, Luffy, Ace 3 kardeş çarp 12'yi 3 ile 36 sonra ekle tekrar 4 ü Sabo 4 harfli çünkü etti 40 işte devrimcilerin 40. kuruluş yılı kutlu olsun :hhh:

Nasil olacak ? Bunu teyit edecek denizci nerede ? Bence odul falan artmayacak
Puding'in hafıza değiştirmesi, BM'nin tehdidi vs olmazsa, Morgan orada o yayınlar gazete de. Sonra da ödül artar. Oda'nın keyfine kalmış artık : ))

O değil de şu mezarcı başı falan vardı baya ilgi çekiciydi halbuki : ((

Evet bence de hükümet yarın bir yonkou tarafından ezilme ihtimali olan herhangi bir süpernovaya yüksek ödüller verip onu daha da büyük bir tehdit olarak göstermek istemez. Sabo durumunda da benzer, kendilerini olabildiğince gözden ırak tutan devrimcilere de yüksek ödüller verip halka biz bunlarla baş edemiyoruz diyemezsin ancak bir türlü alt edemediğin yılanın başı hariç :D
Bu seride ödüller tamamen formalite olarak yer alıyor gibi. Mangaka bu yolla bize güçleri hakkında mesaj/ön fikir vermeyi deniyor Dragon Ball usulü. Yoksa öbür türlü baksan hiçbir mantığı yok. Gördüğümüz kadarıyla adam gibi bir ödül avcısı bile yok niye ödül sistemi var ki en başta? Hem de işte hükümet baş edemediği korsan ve devrimcilere ekstradan prim vermiş oluyor böylece. Saçma yani.

aslında bizi
Bu seride ödüller tamamen formalite olarak yer alıyor gibi. Mangaka bu yolla bize güçleri hakkında mesaj/ön fikir vermeyi deniyor Dragon Ball usulü. Yoksa öbür türlü baksan hiçbir mantığı yok. Gördüğümüz kadarıyla adam gibi bir ödül avcısı bile yok niye ödül sistemi var ki en başta? Hem de işte hükümet baş edemediği korsan ve devrimcilere ekstradan prim vermiş oluyor böylece. Saçma yani.
aslında bizimkiler çoktan köşeyi dönmüş olurlardı. Gerçekten saçma. Ne ödül avcısı, ne deniz savaşı var.

Dracule Mihavk ödül avcısı rolüne çok uygun aslında hem de geçmişte ödül avcısı olan birini de eğitmiş oldu....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık