Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakurinin yumruk attığı sahneler çok karizmatik olmuş.

E.odanin son yıllarda yaptığı en dikkat çekici karakter Katakuri.

WB zaten büyüktür. anlaşamıyoruz ama aynı şeyleri söylüyoruz. senin dediğine katılıyorum eşit şartlarda yonkoular amiralerden güçlüdür. amiraller one piece evreninde bir güç dengesi ama yonkoulara karşı bir denge değil. yonkoular amiralerden üstündür.

WB zaten büyüktür. anlaşamıyoruz ama aynı şeyleri söylüyoruz. senin dediğine katılıyorum eşit şartlarda yonkoular amiralerden güçlüdür. amiraller one piece evreninde bir güç dengesi ama yonkoulara karşı bir denge değil. yonkoular amiralerden üstündür.
Bana yazdığını farzediyorum.:/

Yonko>amiral denklemi bana göre de kesin zaten.Sadece aralarında senin dediğin kadar uçuk bir fark olduğunu sanmıyorum.Neyse bakalım artık...

Luffy'nin Katayı yenmesi için haki zırhını geliştirmesi ve bunu görünmez bir şekilde saldırısına uygulaması gerek. Bu gelecekte yapacağı birşey ama şimdiden yaparsa son bir iki arcta hakide seviye atladığı görülür. Tabi o seviyeye gelirse hakisi de baya gelişir, Cracker gibi adamları G2'de alma seviyesine gelmiş olması gerekir.

Uyanma konusu da Luffy için son nokta olacaktır kanaatimce.

Ödül konusunda yaş ya da denizlerde korsan olarak geçirilen süre önemli bir unsur bence. Bu yüzden Luffy yaptığı tüm şeylere rağmen bu kadar az bir ödül almazdı. Diğer yandan Sabo'nun ödülü de bunu destekliyor bence.

Ödül konusunda yaş ya da denizlerde korsan olarak geçirilen süre önemli bir unsur bence. Bu yüzden Luffy yaptığı tüm şeylere rağmen bu kadar az bir ödül almazdı. Diğer yandan Sabo'nun ödülü de bunu destekliyor bence.
Evet bence de hükümet yarın bir yonkou tarafından ezilme ihtimali olan herhangi bir süpernovaya yüksek ödüller verip onu daha da büyük bir tehdit olarak göstermek istemez. Sabo durumunda da benzer, kendilerini olabildiğince gözden ırak tutan devrimcilere de yüksek ödüller verip halka biz bunlarla baş edemiyoruz diyemezsin ancak bir türlü alt edemediğin yılanın başı hariç :D
Ayrıca Sabo muhtemelen şu ana kadar eğer bir amiralle karşılaşırsa ölecek biri olarak görülüyordu. Henüz kendini kanıtlamamıştı.
Neyse bence Luffy'nin ödülünün bir milyarı bulması için filonun bilinir olması ve yonkou veya denizcilere karşı ciddi bir savaş kazanması lazım. Böyle olduğunda artık hükümet bir şey saklayamayacak.
Edit: Türkçem giderek kötüye gidiyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık