Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882: Bir Yonko'nun Beklentilerinin Ötesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha önce çok atlatan olmamış başkanın saldırılarını. Luffy bununla övünebilir. Anlaşılan Begeler, Germa ve bizimkiler tekrar bir araya gelecekler. Bir savaş daha görebiliriz belki.

Katakuri, luffy ne yaparsa karşılığını veriyordu. Bakalım G4'e karşı ne yapacak, teknik çıkarttıracak mı, yoksa aynen devam mı edecek. B.haki, K.haki ile halledebilecek mi.

Alaaddin iş başında herhalde. Yalnız baya iyi bölüm olmuş.

Kapakta bir şeyler var, önemli olabilir.

Pekoms ile birlikte üzülen Tamago başkan baya sağlam konuştu. Aynı şekilde Brulee de Katakuri için çok iyi konuştu, ben Dof'a olan bağlılıktan çok daha fazlasını gördüm ve sırf bu bağlılıktan dolayı yenilmemesini istedim. Bırakın diğer kısımları yani. Germa bir şeyler yapmış falan pek sallamıyorum o kısımları. Katakuri'nin saldırılarından daha önce kimse bu kadar sıyrılmamış. İyi iyi.

Edit: Son duanı et modundan sonra oranın havada kalması hoş olmamış.

Çok uzattı. Reverie'yi iki bölüm falan gösterecek bence. Burada biraz daha dövüş falan çizmek istiyor. Hatta Wano yolundayken sayfa aralarında verebilir. Arc yapmaktan vazgeçebilir yani. Germa BM ve Katakuri'ye yenildi. Şaşırtıcı olan tek yemeleriydi. Yoksa normal bir durum. Mangaka bunu yaptırarak itibar iadesi yaptı yine. Luffy G4'te ne kadar dövüşebilir ki? Doflamingo'ya vurmaya zorlanırken meyvesini uyandırmış Kata'ya -adamın KH'si de aşmış seviyede- vurabilir mi? Bakalım göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık