Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881: Dalga Odası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş öyle bahsediliyor ki sanki Luffy bütün dövüşlerde sadece kendisi dövüşüyor. Bu adamın hiç nakaması yok. Luffy kurtarılmadan ölse olan Luffy ye olacak. O dediğiniz yerlerin birçoğunda Luffy nakamasıyla beraber. Luffy kurtarıldıysa otomatikmen tayfa da kurtarıldı. Bir çok yerde sizin yardım aldı diye eleştirdiğiniz Luffy, sizin fanı olduğunuz karakteri kurtarıyor.

Sanjinin 2 yıl geçirdiğin adada öğrendiğin Kenpo teknikleri ve diable jambesiyle Katakuri gibi birini tekme manyağı yapman gerekti ileride Kizaru dengi adamlarla dövüşeceksin üstelik. Eğer Luffy ve Zoro yonkou ayarına yakın biriyle savaşabiliyorsa Sanji neden evcilik oynuyor Pudingle falan.

harcan artık Sanji yetti bu eziklik;
ya seri içinde ya Oda trollerinde.

"Binlerce zırhla kuşanmış olsan da, bir kimsenin yüreğindeki inanç mızrağına karşı koyamazsın!"

Şefinin çağrısı için kalbine inanç mızrağı mı sokması gerek Odanın, diğer bacağının kara alevleri gerek aksiyon sever shounenciler için.

Son düzenleme:
Zoro yonko ayarı kimle dövüştü. Hatta luffy bile dövüşmedi. Dofu saymazsak :/

Onu Luffy-doff için dedim. Zoro ayrıca yonkou ayarı Dofun bi asıyla dövüşebiliyorsa ve timeskipten sonra sanji ve zoro eşit gibi teoriler ortalıkta dönüyorsa Sanjide yonkou ası bi adamla dövüşebilir. Katakuri fazla abartıldı kanımca. Luffy gitsin Fujiye posta koysun ee sonrası;
Yonkou adamıyla saatler boyunca cebelleş. buna KF olarak ters köşe diyoruz

Onu Luffy-doff için dedim. Zoro ayrıca yonkou ayarı Dofun bi asıyla dövüşebiliyorsa ve timeskipten sonra sanji ve zoro eşit gibi teoriler ortalıkta dönüyorsa Sanjide yonkou ası bi adamla dövüşebilir. Katakuri fazla abartıldı kanımca. Luffy gitsin Fujiye posta koysun ee sonrası;
Yonkou adamıyla saatler boyunca cebelleş. buna KF olarak ters köşe diyoruz
Doflamingo Yonko ayarı mı :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık