Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 881: Dalga Odası

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda ch3rl0b11n tarafından 5 Eki 2017 tarihinde açılan konu

?

Bölüm Nasıldı?

1. Çok İyi

23.6%
  2. İyi

28.8%
  3. Orta

27.2%
  4. Kötü

12.6%
  5. Çok Kötü

7.9%
  1. Eustass Captain Kidd -Bana gülen herkesi katlettim.

Eustass Captain Kidd (-Bana gülen herkesi katlettim.)
    Mesaj Sayısı 2,894
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Sende zaten bi Doffy ışığı var.

2. Alpamis Monkey D.Luffy

Alpamis (Monkey D.Luffy)
    Mesaj Sayısı 7,772
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Kata yenilirse Dof fanları değil Luffy fanları haklı çıkacak. Ama Dof fanları şimdiden Luffy'nin zaferinin kendileri için bir sav olacakmış gibi manipülasyonuna başlamışlar.

Luffy yenerse Dof fanlarını kabul etmesi gereken Dof'un handikaplı olmadığıdır bu kadar basit ve nettir bu.:D

3. justahuman (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,265
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    O zaman Dof fanları Dof > Sağkol Amiral ayarı falan olacak. Dof>Luffy çünkü.
    Ama bana göre dof sapa sağlam da olsa. Luffy baştan G4 ile en güçlü saldırılarını yapsa yine alırdı Dof'u. Mesele senaryo. Birde rosinanteyi öldüren Dof'a azcık Law'da vursun da intikamını almış gibi olsun diye. Ben zaten Dof'a son vuruşu Law'a yaptırır diye düşünüyordum Oda.

4. Alpamis Monkey D.Luffy

Alpamis (Monkey D.Luffy)
    Mesaj Sayısı 7,772
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Öyle değil işte ben de bunu diyorum.:)

5. çiköfte macera ise büyük bir ibadettir.

çiköfte (macera ise büyük bir ibadettir.)
    Mesaj Sayısı 863
    Üyelik Tarihi20 Tem 2017
    Bir Luffy sever olarak, Dof zaferi handikapla kazanıldı bence de, Dof>Luffy idi. Ama Dof'un üstünden mangasal anlamda çok zaman geçti. Araya Cracker girdi, orda klasik zayıf nokta muhabbeti döndü. Luffy Dof gibi adamlar için 1v1 durumu için çare düşündü, Pedro öldü, tayfasının peşinde manyak bir yonkou var, iman gücü de ekstra devreye girecek. :D. Kata'yı o halde handikapsız kazanacak ama bu Kata'nın Dof'tan zayıf olduğunu değil, Luffy'nin geliştiğini gösterir.

6. Alpamis Monkey D.Luffy

Alpamis (Monkey D.Luffy)
    Mesaj Sayısı 7,772
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Orası ayrı bir tartışma zaten de ben hala daha Dof'un Manga'da sahip olduğu handikapla ilgili bir tane sayfa atıldığını göremedim. Aksini ikisi arasında herhangi birisinin daha avantajlı olmadığını karşılıklı olarak birbirine söyledikleri sayfalar var. Tabi bunlar çok tartışıldı. Tartışma oluşturmak istemiyorum. Ama bu zafer Dof fanlarını gaza getirmesin diyorum.:D

7. çiköfte macera ise büyük bir ibadettir.

çiköfte (macera ise büyük bir ibadettir.)
    Mesaj Sayısı 863
    Üyelik Tarihi20 Tem 2017
    Eminim uzunca tartışılmıştır, ben de tartışma yaratmak istemem bu konuda. :D Ama belirtmeden geçemeyeceğin: Dof, Law tarafından gamma knife, counter shock gibi etkili saldırılara maruz kaldı, ki Luffy'de onlardan zarar görmemiş olmasının mümkün olmadığını söylüyor. Luffy ise öncesinde Chinjao ve Bellamy ile uğraştı ama Dof'un maruz kaldıklarının yanında esamesi okunmaz bence. Ayrıca ayna dünyasındaki gibi 1-1 mücadele olsaydı, 10 dakikalık zamanı Luffy bulamayacak ve yenilecekti.

Ancak bu durum, Luffy Kata'yı yenerse ki yenecek inancımız tam; Kata ve Dof arasında bir kıyas yapmak kıstas olamaz. Çok sular aktı üstünden, önceden belirttiğim gibi.

8. ForAssassin Monkey D. Dragon

ForAssassin (Monkey D. Dragon)
    Mesaj Sayısı 197
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Evet yıllardan beri anlatmak istediğimiz bu :D Luffy fanı degılım fakat ana karakterin yenilmesi hikayenin gidişi açısından saçma olur ben daha çok Monkey D. Dragon görmek istiyorum :D

9. Alpamis Monkey D.Luffy

Alpamis (Monkey D.Luffy)
    Mesaj Sayısı 7,772
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Yenilmesi ölmesi demek. Kimse gelip kurtaramaz. Aynaya girme şansları yok bildiğimiz kadarıyla.

10. ForAssassin Monkey D. Dragon

ForAssassin (Monkey D. Dragon)
    Mesaj Sayısı 197
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    öleceğini sanmam fakat esir olarak tutulabilir sanjiler pastayı yapıp bm verince bm içinde bulundugu durumdan kurtuldugunda çark işine dönebilir

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 4, Ziyaretçi: 5)

1. Kraix,
  2. SogeKingu,
  3. M0NKEY D. Luffy,
  4. Eserovic
Yukarı Çık