Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

880: Sabo Harekete Geçiyor! Devrim Ordusu'nun Tüm Komutanları Ortaya Çıkıyor!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    22
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acaba meyvenin kendisine faydası ne ? Yok eğer kendi gücünü de 10 a vb. katlayabiliyorsa yonkou olması gerekir.
Güç konusunda faydasını tam olarak bilemem ama yani amaçlarına uygun bir meyve. Devrim Ordusu üst rütbeli kişilerin çok güçlü olduğunu düşünmüyorum açık konuşayım. Varsa da Sabo ve Dragon'dur. Ama meyve hakkında tam olarak bir şey bilmediğimiz için yorum yapmak zor. Birebir dövüşte ne faydası var onu düşünmek lazım.

Karasu zoan meyvesini uyandırmış olabilir.

Bety ise op evrenindeki en özgün kadındır, yani ben öyle düşünüyorum, farklı ve ilgi çekici bir tarzı var.

Çok güzel bölümdü. Animeyi mangadan daha çok seven biri olarak çok keyif aldım o duyguları yaşıyorsun.. Luffy'nin ödülünden dolayı herkesin mutlu olması, gurur duyması çok güzeldi. Devrim ordusunu çok seviyorum gerçekte de tek yolun devrim olduğunu düşünüyorum :) Bu arada Dragon reisin bakışları bu bölümde gear4 lü luffynin bakışlarına çok benzettim. Umarım ilerde Monkey ailesi sırt sırta savaşır, gerçekten artık Dragon reisin adalet yağdırmasını istiyorum...

Güzel bölümdü, Sabo ve Dragon'un olması bile iyi yapmaya yetiyor zaten. Kutsal Ejder bozuntularına savaş ilanını reisin ağzından duymakta bir başka oluyor be :a:

Acaba meyvenin kendisine faydası ne ? Yok eğer kendi gücünü de 10 a vb. katlayabiliyorsa yonkou olması gerekir.
Kendine pek etkisi olacağını sanmıyorum. Kilo kilo meyvesi gibi olmaz bence. Ama İvankov ile meyve kombinasyonu muazzam. Devrimcilerin 10 dorukilik adamını koramiral seviyesi yapar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık