Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

877: Veda Zamanı! Pudding'in Son İsteği!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    26
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: "Veda Zamanı! Pudding'in Son İsteği!"
Manga: 902
Bölüm Yönetmeni: Toshinori Fukuzawa
Animasyon Yönetmeni: Yūsuke Isōchi
Yayın Saati: 09:30 JP / 03:30 TR

İndir:

720p HorribleSubs
1080p HorribleSubs

Caps

Gelecek Bölüm

One Piece 878: Dünya Şokta! Denizin Beşinci İmparatoru Doğar!

İstatistik:

11-17 Mart 2019 TV Anime Reytingleri

AnimeStüdyoKanalTarihYayın SaatiSüreReyting

[tr1][td]Sazae-san[/td][td]Eiken[/td][td]Fuji TV[/td][td]17 Mart[/td][td]18:30[/td][td]30 dk.[/td][th]12.9[/th][/tr1]
[tr2][td]Detective Conan[/td][td]TMS Entertainment[/td][td]NTV[/td][td]16 Mart[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]9.7[/th][/tr2]
[tr1][td]Chibi Maruko-chan[/td][td]Nippon Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]17 Mart[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]9.6[/th][/tr1]
[tr2][td]Doraemon[/td][td]Studio Pierrot - Shin-Ei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]15 Mart[/td][td]19:00[/td][td]30 dk.[/td][th]8.1[/th][/tr2]
[tr1][td]Crayon Shin-chan[/td][td]Shin-Ei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]15 Mart[/td][td]19:30[/td][td]24 dk.[/td][th]8.0[/th][/tr1]
[tr2][td]One Piece[/td][td]Toei Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]17 Mart[/td][td]09:30[/td][td]30 dk.[/td][th]5.4[/th][/tr2]
[tr1][td]Ace Attorney 2. Sezon[/td][td]CloverWorks[/td][td]NTV[/td][td]16 Mart[/td][td]17:30[/td][td]30 dk.[/td][th]4.8[/th][/tr1]
[tr2][td]Star☆Twinkle Precure[/td][td]Toei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]17 Mart[/td][td]08:30[/td][td]30 dk.[/td][th]4.2[/th][/tr2]
[tr1][td]Oshiri Tantei[/td][td]Toei Animation[/td][td]NHK-E[/td][td]16 Mart[/td][td]09:00[/td][td]20 dk.[/td][th]3.8[/th][/tr1]
[tr2][td]GeGeGe no Kitaro[/td][td]Toei Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]17 Mart[/td][td]09:00[/td][td]30 dk.[/td][th]3.8[/th][/tr2]

Düğün zamanından beri izlememiştim 1-2 merak ettiğim bölüm hariç. Haftaya beklediğim bölüm var, haftaya toparlayayım en iyisi.

Edit: Toei'nin seriler yine yerlerde rating oranından. Şaşırmadım.

Fena değil. @Kuroro bir yorumu vardı yonko kızının yüzünü kesmek nedir diye. :D Katakuri bir şey yapmasaydı da Big Mom adamları yerdi zaten. xD

@hdbfresh abi filler arc olsaydı şu ana kadar açıklanırdı diye düşünüyorum. Direkt Levely başlayacak sanırım.

Fena değil. @Kuroro bir yorumu vardı yonko kızının yüzünü kesmek nedir diye. :D Katakuri bir şey yapmasaydı da Big Mom adamları yerdi zaten. xD

@hdbfresh abi filler arc olsaydı şu ana kadar açıklanırdı diye düşünüyorum. Direkt Levely başlayacak sanırım.
879. bölümle başlıyor yeni ark. Poster falan da var ama düzgün görüntü kalitesinde olmadığından paylaşmadım.

Yazın yeni film yayınlanacağı için yeni ark öncesi birkaç bölümlük filler ark yaparlar film ile bağlantılı.

Wano temmuz de başlayacak mış reverie den sonra 2-3 bölüm filler olur.
879. bölümle başlıyor yeni ark. Poster falan da var ama düzgün görüntü kalitesinde olmadığından paylaşmadım.

Yazın yeni film yayınlanacağı için yeni ark öncesi birkaç bölümlük filler ark yaparlar film ile bağlantılı.
Anladım teşekkürler. 2-3 bölümden zarar gelmez. :) Sonrası Wano zaten. Bazı sahneleri merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık