Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874: Kral Baum

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    196
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bölümde ne olacak katakuri gemide bekliyor, onu nasıl atlatacaklar. Pudding bigmamın hafızasını silecek mi kardeşi ile pastamı yapacak :S

Şuan herkes Luffy e odaklanmış ama unutulmuş bir ordu var ada da...
Kaç bin askeri var bilmiyorum ama güçlü bir ordu olduğu teknolojileriyle besbelli ortada bir Germa ordusu var
kaçamayacakları noktada bu unutulan germa adaya ordu takviyesi yapıp kendileri tekrar ortaya çıkarlar mı?
Herkes birinin gelmesini bekliyor ama ada da 2 unsuru unutturdu ODA Ceaser ve Germa...

Bence de Germa dediğin gibi ortaya çıkacak @Kraix . Kaçıştan beri Oda onları bize unutturmaya çalıştı. Zaten büyük bir Germa ordusu yok mu adada? Ceasar'dansa karşılıksız bir hayır geleceğini düşünemiyorum. O anca, vicdan konusunda tencere-kapak gibi uyumlu olduğu Judge'la birlik olur.

Şuan herkes Luffy e odaklanmış ama unutulmuş bir ordu var ada da...
Kaç bin askeri var bilmiyorum ama güçlü bir ordu olduğu teknolojileriyle besbelli ortada bir Germa ordusu var
kaçamayacakları noktada bu unutulan germa adaya ordu takviyesi yapıp kendileri tekrar ortaya çıkarlar mı?
Herkes birinin gelmesini bekliyor ama ada da 2 unsuru unutturdu ODA Ceaser ve Germa...
Onlar gelir muhtemelen evet ancak gelmelerinin çok da bir önemi yok diye düşünüyorum. Kaçma yollarını engelleyen 10.000 askere kuşatmaya falan faydaları olur ancak BM ve Katakuri engellerine bir faydaları olmaz olursa da olmasın baştan niye olmadı derim. Birinin gelmesinden ziyade tatlıya/anlaşmaya bağlanacak gibi duruyor. Ama denizciler gelsin isterdim.

Judge teki yedi oturdu. Kaçmaya odaklanır Germa. Caesar'dan bir bayıltma hamlesi gelebilir. Katakuri veya BM'yi hazırlıksız yakalayarak. Sonuçta BM bayılsa bile kadına hiçbir şey işlemiyor sorun olmaz sadece bayıltmış olurlar :oleyo: Böylece Zeus da bizimkilerle rahatça gelebilir. Nami PU'ını almış olur. Kata için de Aladdinler gelir. Oda onları aradan çıkarır. Oyalarlar Luffyler kaçarken.

Kadınların memelerinin gezegen boyutunda vücut hatlarının toplumca mükemmel olarak kabul edildiğinin de ötesinde iğrenç anlamsız bir şekilde çizilmesi var

Başta Sanji olmak üzere birçok karakterin sapıklıkları. Sanji bildiğin taciz ediyor zaten.

Hikaye anlatmak istediği için Luffy'i sürekli salak konumuna düşürmesi

Yeterli mi?

Dediğin gibi mükemmel değil. Ama bu harika olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Edit: Başka konuda memesever diye "yaftaladığım" Japon'ları da bu konuda gelip savunun haydi. Arz talep ilişkisini bilmeyen yoktur zira.
Tehdit sezdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık