Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

872: Umutsuz Bir Durum! Kusursuz Luffy Tuzağı!

'Bölüm Yorumu ve Sohbet' forumunda hdbfresh tarafından 10 Şub 2019 tarihinde açılan konu

?

Bölüm Nasıldı?

1. Çok İyi

20.0%
  2. İyi

6.7%
  3. Orta

20.0%
  4. Kötü

33.3%
  5. Çok Kötü

20.0%
  1. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 4,055
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    Pekoms sahnelerini gereksiz uzatmışlar. Sanji'nin uçurduğu adam Pekoms'u yere yapıştırıyor. Pekoms'da Sanji'ye geçirip yere düşürüyor. Sonra Sanji güçsüz deniliyor. Tabii güçsüz olur. Şu filler yüzünden karakterlerin güç dengelerini mahvediyorlar. :/

2. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 19,076
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Onuzlardan erkek olanların taş kağıt makas sahnesi güzel olmuş.

3. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,511
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Yuu'nun topuzla vuruşu kısmını yapamamışlar. Sanji o vuruştan sonra yere düşerken Luffy için kalkan olmuşken anime de daha üstüne düşmüş gibi göstermişler :S

4. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 4,055
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    Haftaya en çok beklediğim sahne gelecek. Aylardır o heyecanı animede yaşamak istiyordum. Umarım güzel yaparlar. Ondan sonrası çok da önemli değil.

5. Mr.Bushido DEVİL KİNG

Mr.Bushido (DEVİL KİNG)
    Mesaj Sayısı 2,156
    Üyelik Tarihi21 Ara 2016
    Hahahaha ban yediğim için yazamamıştım, dur içimde kalmasın :D
    Bu Sanji'nin ezik olduğunu bir tek biz düşünmüyor muşuz demek ki, filler yapanlarda aynı görüşte. Bir de bayıltmışlar ahahaha, çok beğendim bölümü çok :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık