Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

870: İlahi Hızda Bir Yumruk! Başka Bir 4. Vites Şekli Kullanılır!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    61
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Efsane bölümdü. Çizimler şahane olmuş. Tek sıkıntı araya giren flashback sahneleri. Onlar olmasa da olurmuş yani.
İleride Kaido'ya karşı g4'ye umutlanmasınlar diye araya g4'ün üst düzey olmadığını gösteren flashbackler atmışlar işte. Arada Rayleigh görmesek nasıl çekilir seri! :artiz::artiz:

İleride Kaido'ya karşı g4'ye umutlanmasınlar diye araya g4'ün üst düzey olmadığını gösteren flashbackler atmışlar işte. Arada Rayleigh görmesek nasıl çekilir seri! :artiz::artiz:
Ne amaçla koydular bilmiyorum ama dövüşü kesmiş gibi geldi bana. Rayleigh'i her hafta görüyoruz zaten. Bu bölümde baştan sona full dövüş olsa baya etkileyici olurdu. Bir de flashback sahnelerinin çizimleri ile dövüş sahnelerinin çizimleri farklı. İki farklı çizim tekniği kullanılmış gözüme bir tuhaf geldi. O yüzden olmasa da olurdu dedim. :/

Ne amaçla koydular bilmiyorum ama dövüşü kesmiş gibi geldi bana. Rayleigh'i her hafta görüyoruz zaten. Bu bölümde baştan sona full dövüş olsa baya etkileyici olurdu. Bir de flashback sahnelerinin çizimleri ile dövüş sahnelerinin çizimleri farklı. İki farklı çizim tekniği kullanılmış gözüme bir tuhaf geldi. O yüzden olmasa da olurdu dedim. :/
Çok teknik girdin, duygusal adamım ben. Anlamam kaliteden. :)

Crocodile ile dövüştükten sonra da beş gün baygın yattı. Crocodile>Doflamingo mu diyelim?
Arada 2 yıl var. Luffy nin 2 yillik haki eğitimi sonrasi için desek daha doğru olur. Yani Crocodile kapsam dışı ...Luffy nin lise yillari .. :)

Şaka bir yana Kata nin yenilmesi hele ki King Kong gun un görüntü olarak 100 de 1 kuçukluğunde bir darbeyle yenilmesi sizce de komedi değil mi ?

Son düzenleme:
Sen kalk 11 saat adamı hiç darbe almadan ( 3 vuruş hariç )döv , hatta pestil et döve döve .

Adam bir Snakeman açsın seni 6-7 dakikada yensin .

Luffy’nin yediği dayağı Kata yese maksimum 2 bölüm sürerdi .

Yerden zor kalkan Luffy Snake açıp hunharca hakiyide nasıl harcıyorsa .

Ayrıca önceden de çok kez dediğim gibi Luffy Snake modda geleceği görme yeteneğini kullanmadı bile . Luffy resmen Kata üzerinden sınırlarını aşarak gözlem Hakisini geliştirdi istediğini alınca da Snake ile yendi .

Yani Luffy Snakeyi dövüşün ortasında kullansa yenmiş olurdu zaten .

Bu dövüş kurgusu şüphesiz serinin en saçma absürt dövüşüydü

Adam hayatında nerdeyse hiç hasar almamış sırtı yere gelmemiş bir adam zaten ondanda bu beklenirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık