Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri çok sağlam yav.Tüm vinsmokelar dalsa anca indirir Kata reyizi gibime geliyor.Sanji ve Bege'den karizma akıyor resmen :good:BM'nin çığlığını Kaido'nun bağırmasına benzettim biraz.Kaido da bvağırınca bütün adada böle bi ses dalgası oluşmuştu.

Bu flashback nerden baksak 4-5 bölüm sürer.
Bege şimdi iyi gidiyor. Eğer Mom öfkesini kusarsa ilk o gidecek gibi. Ama Luffy var o iş yaş.
Ya Bigmom iyi gösterilip Luffy ile anlaşacak , ya da bu fb gösteriyor ki kadın gidici.

Bu resim zayıflık olayını beğenmiyorum.

Katakuri 'e gelince adam her yere yetişen Marco gibi bu işlevsiz Smootie hala kulağını tıkamış Bege'i durdurun diyor , sen ne iş yapıyorsun orda ...
Katakuri Luffy'i yakalamaya çalışan Akainu gibi olmuş. Adam her engeli aşmaya çalıştı.

Şimdi aşağı yukarı gördüğümüz her filaşbekin sahipleri Luffy tarafından tayfaya davet edildi:D
Ananın filaşbekide acıklı olduğu aşikar:D
Bu da demek oluyorki Big Mom tayfada:D

Law ile Luffy karakterine ters olarak adam kaçırdı, şantaj yaptı.
Bege ile Luffy karakterine ters olarak birini zayıflatmak için en değer verdiği eşyaya saldırdı.

Luffy'nin karakterini süpernova ittifakları bozuyor. Roger'e şeytan diyorlardı, muhtemelen bir nedeni de bu durumlara düştüğü içindir. Luffy de klasik korsan mantığında hareket edebiliyor şu ara. Tek farkı yapısı buna müsait olmuyor. Örn: kopyalar çıkardığı halde "gerçeği benim" diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık