Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864: Vinsmoke Ailesi'ni Katletme Komplosu

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 124 57.7%
  • İyi

Kullanılan: 68 31.6%
  • Az İyi

Kullanılan: 23 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koca Ana'nın çığlık atmayacağını kimse hesaba katmamıştı. Mala bağladı bizimkiler.

Lanet karı şoka girdi ahahaha
Jinbei armamentiyle beklentilerimi karşıladı :D
Judgenin zavallılığı, çaresizliği oğlundan yediği laf, oğullarının tepkisizliği falan çok güzel detaylar :D
Bege bir an işler sarpa sarınca satış koyup salağa yatıcak sandım açıkçası.
Son sahnelerde Arkasında Jinbei ve Pedro baya tarzdı.
Ceaser kaçıyor galiba anlamadım tam :/
Kaslı armamentli dayı değişikmiş. Sanjiye pis vurdu ama.
Son sahnede ki bir daha ki bölüm ipucunda ''carnage'' yazmasını çok sevdim :D

İngilizcesini okumadım henüz. Judge trollüyor olabilir mi. Ters köşe gelebilir. Ağlama olayı çok mantıklı değil.

Çok iyi sayıydı be! Brook her hafta karizmasının üzerine biraz daha katarak beni şaşırtmaya devam ediyor bu arc. :ehe: Big Mom'a verdiği cevap çok iyiydi.

Daifuku ve Oven ilgi çekici karakterler. Sanji ve Pedro'yu biraz oyalayacaklar anlaşılan. (Gerçi Pedro sonlara doğru Jinbei'nin yanındaydı)

Bege sen ne yaptın ya? Son sayfada D. gibi konuştu mübarek. :D

Judge'ın böyle ağlak bir adam çıkacağı Sanji'yi dövüşte yenmek için kullandığı iğrenç yöntemden belliydi. Yalnız Sasuke'nin ses aktörünün seslendireceği büyük kardeşten güç seviyesi olarak hala umutluyum.

Cin, Sanji'yi fena çarpmış yalnız. Ağzı yüzü dağılmış adamın. Daifuku'nun meyvesi Mitolojik Zoan olabilir. Aslında böyle bir meyve bekliyordum. Ark başında Pudding'in uçan halısı vardı. Hem de lamba cini masal temasına da uygun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık