Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 859: Yonko Suikast Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu saat geri sayma işini hiç sevmedim şimdi 2 bölüm son 10 saniyeyi gösterir giriyoruz giricez girdik hadi yapıcaz parcalıcaz yamultucaz diye.

Bege nin aptal olmadigina ve 3sn icinde öleceğini bildigine sevindim biraz Isin icinde luffy oldugunu unutuyorlar galiba en son law plani anlatıp ceaser i gizlice kaciralim dediginde uçarak kapinin önüne gelmisti:at::alkis:

Çok güzel bölümdü gene ya. Acaba Luffy'nin aklında ne var, Pudding'in sözleri hoşuma gitti niyeyse.
BM, Brook'u öldü sanmış. :oleyo:
Plan biraz tuhaf aslında ama kesin sıkıntı çıkacak.
BM için bu kadar önemli olan kişiyi yani BM'nin arkasında yatan hikâyeyi görmek istiyorum, merak ettim.

Pek bir şey yoktu ama sevdim gene de niyeyse. Suikast planı "Yalan olacağım ulan!" diye bas bas bağırıyor resmen.

Belki bir ihtimal.

Pudding Big Mom'un favorilerinden bunu kendisinden duyduk. Mont D'or ilk çocuğuymuş Big Mom'un , bence burada büyük bir bit yeniği var. Daha öncede söyledim , Pudding Big Mom'un tüm çocuklarınının tüm kocalarınının ya da çoğunun anısını Big Mom'a aitmiş gibi değiştirmiş olabilir. Yani D'or ilk çocuğu değilde zamanında Big Mom'a karşı savaşmış birisi olabilir. Aynı şekilde diğer kan bağı olduğunu düşündüklerimizde.

Benim düşüncem şu şekilde ; Hani diyoruz ya Mont D'or düşecek esirler ortaya çıkacak ve çay partisine zorla gelenlerle birlikte Vinsmokeler + tayfa+ Jinbei Big Mom'u indirecek. Bence bu düşünceyi ters köşe yapabilecek benzer bir olay görebiliriz.

Pudding'in düşmesi ile Mont D'or'da dahil diğer çocuklar/kocalar anılarına kavuşur. Mont D'or kitaptakileri serbest bırakır. O kitaplarda tutsak tutulan canlıların oradan çıkması için iki mantıklı açıklama var ;

1- Ya D'or dövülecek aldığı hasar ile o kitaptaki mahkumlar meyve yeteneğinin etkisinden kurtulacaklar. Tabi o kitapta asılı kalmalarını sağlayan bir diğer yetenekte Big Mom'un kızının gücü olabilir. Yani sadece D'or'u yenmek yetmeyebilir.

2- D'or kendi rızası ile serbest bırakacak. Bununda olabilmesi için Pudding hakkında düşündüğüm senaryonun gerçekleşmesi lazım.

Tüm bunlar olursa eğer Big Mom'u düşürebilecek kuvvet ortaya çıkabilir ;

- Jinbei ve balık adamlar
- Kitaptan serbest kalanlar
- Anıları değiştirilerek Big Mom'a hizmet edenler
- Pudding'in etkisiz hale gelmesiyle hafızasını kazanan Reiju'nun Vinsmokeleride bu safa çekmesi muhtemel.
- Şuan adada bulunan tayfa
- Çay partisine zorla gelecek olan davetliler

Anahtar kişi: Pudding.
Aklımda tek bir soru ; Acaba Big Mom Pudding sayesinde kendi evladı olmayan kendi kocası olmayan birisini kendisininmiş gibi göstermiş olabilir mi?

Hani diyoruz ya Dressrosada Sugar burada o hapishanedeki mahkumlar bence Sugar=Pudding olayı olabilir.
Yani Pudding tarafından kandırılıp anıları değiştirilen kendilerini Big Mom'a adayanlar varsa işte burada böyle bir benzerlik görebiliriz.

Luffy'leri adadan Jinbei kaçıracak gibi tıpki İd'deki gibi.

İngilizcesi çıktığında daha detaylı bir analiz yaparım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık