Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vinsmokler'In hepsi yarın düğünde öldürülecekti. Reiju araştırmaya mı çıkmıştı onu hatırlamıyorum benim bildiğim Puding direk Reiuju'ya o şekilde davranıyor. Bugün Sanji'nin Puding'e yemek hazırlamasında bizimkilerin gelişinin etkisi var. Hazırladığı yemek bile bizimkiler için hazırlanmış gibi duruyordu.

Sanji uçar deniyor.:D Evet düğün günü gözünün önünde bütün herkes öldürülmeye başlandığı zaman uçarak kaçardı Sanji. Zaten her uçan kaçar ordan...

Öğrenirdi diyemiyoruz işte. Puding'in anlattığına göre niyetleri herkesi öldürmekti. Yani Luffy'nin gelip gelmemesinin tüm Vinsmoke'ları öldürmek isteyip istememlerine bir etkisi yok. Bu noktada şu an ki olan olaylar sonucunda Sanji Puding'e uyandı. Bu kadar basit.

@RedTeroR

Benim görüşüm belli. Puding yapılacakları söylemişken Sanji'nin bile bir şeyleri farketmesi bile bir şansa bağlıyken Sanji farkederdi kaçardı demek benim düşünceme uymuyor. Ki Sanji Reiju'yu da bırakmaz.

Garp olayını karıştırmıyalım onda da düşüncelerimiz farklı ama ben orada zaten bakış açına değinmiştim. Luffy gelmeseydi bugün doğrusunu yaptı kaç kişi derdi? Sen ne derdin? Bir düşün bakalım.

Yok artık yanlış mı okudum bizimkilere yanlışlıkla yemek yaptı diye kelebek etkisi oluştu da o yüzden mi uyandı Pudding'e. :D Adam zaten her durumda gidip çiçek verecekti o gün.Reijuuda araştıracaktı.Olaylara luffynin etkisi sıfır.Uyanmasına etkisi yok yani şu anki olaylar sonucunda diye birşey yok.Adamın uyanacağı varmış zaten o tesadüfe luffynin bir katkısı yok.

Düğünde zaten kaçamaz.Şu an düğün öncesinde kaçabilir bir şekilde burada Sanji gibi güçlü adamdan bahsediyoruz.Öyle başına çok güçlü gardiyan koymadılar adamın kelepçe var eli mahkum diye.

Tabii reijuuyu kurtarmak yanında kaçırmak isteyebilir onlar ayrı mesele.

Yok artık yanlış mı okudum bizimkilere yanlışlıkla yemek yaptı diye kelebek etkisi oluştu da o yüzden mi uyandı Pudding'e. :D Adam zaten her durumda gidip çiçek verecekti o gün.Reijuuda araştıracaktı.Olaylara luffynin etkisi sıfır.Uyanmasına etkisi yok yani şu anki olaylar sonucunda diye birşey yok.Adamın uyanacağı varmış zaten o tesadüfe luffynin bir katkısı yok.

Düğünde zaten kaçamaz.Şu an düğün öncesinde kaçabilir bir şekilde burada Sanji gibi güçlü adamdan bahsediyoruz.Öyle başına çok güçlü gardiyan koymadılar adamın kelepçe var eli mahkum diye.

Tabii reijuuyu kurtarmak yanında kaçırmak isteyebilir onlar ayrı mesele.
Ben diyorum ki yemek hazırlaması bile bizimkilerin etkisi sonucu olmuş. Bu noktada hazırlanan yemeğe bir bak istersen o sahnede buna dair bir şey geçiyor. Reiju istediğini araştırsın aklını silebiliyorlar. Önemli olan Sanji'nin o noktada onları yakalayabilmesi. Şu an için buna sebep olabilecek olan sebepte ortada. Hani durumun Sanji ile doğrudan bir alakası da yok. Sanji'nin kendi elinde olan ya da zekasıyla ortaya çıkan bir durumda değil. Şans itibari rastlıyor. Bu noktada hazırladığı yemeği vermeye gitmesi buna sebep oluyor. Böyle bir bağlantı var. Puding'in bile böyle davranmasının sebebi bile tam belli değil. Reiju neyi araştırıpda bulacaktı?

Düğün öncesinde nasıl kaçacak şu an ki kaçma fikri bile Reiju'nun her şey, öğrenmesinden sonra olayları Sanji'ye açıklamasıyla gündeme geliyor.

Ben diyorum ki yemek hazırlaması bile bizimkilerin etkisi sonucu olmuş. Bu noktada hazırlanan yemeğe bir bak istersen o sahnede buna dair bir şey geçiyor. Reiju istediğini araştırsın aklını silebiliyorlar. Önemli olan Sanji'nin o noktada onları yakalayabilmesi. Şu an için buna sebep olabilecek olan sebepte ortada. Hani durumun Sanji ile doğrudan bir alakası da yok. Sanji'nin kendi elinde olan ya da zekasıyla ortaya çıkan bir durumda değil. Şans itibari rastlıyor. Bu noktada hazırladığı yemeği vermeye gitmesi buna sebep oluyor. Böyle bir bağlantı var. Puding'in bile böyle davranmasının sebebi bile tam belli değil. Reiju neyi araştırıpda bulacaktı?

Düğün öncesinde nasıl kaçacak şu an ki kaçma fikri bile Reiju'nun her şey, öğrenmesinden sonra olayları Sanji'ye açıklamasıyla gündeme geliyor.
Valla ben etkisi olduğunu düşünmüyorum o tesadüfen rastlamasına.Sanji hep yaptığı standart davranışlarda bulunuyor.Kime yaparsa yapsın adam yemek yapacak illa ki ve götürecek onu.Yine aynı sahneyle karşılaşacak.

Valla ben etkisi olduğunu düşünmüyorum o tesadüfen rastlamasına.Sanji hep yaptığı standart davranışlarda bulunuyor.Kime yaparsa yapsın adam yemek yapacak illa ki ve götürecek onu.Yine aynı sahneyle karşılaşacak.
Öyle değil işte. Benim anladığım Sanji'nin kafa gidik. Yaptığı yemeği bile sonunda baktığında Puding için mi yaptığını sorgulayan cinsten bir şey söylüyor. Yahu bildiğin şansa rast geldi işte bunun neresini anlayamıyorsunuz. Puding dedi işte 6 tane Vinsmoke öldürülecekti. Yok Sanji kaçardı Sanji gibi güçlü bir adam hallederdi diyorsunuz. Sanji bu arc yapmayacağı her şeyi yaptı zaten neyi yapmasını bekliyorsunuz daha?

Bundan Sanji'nin haberi yok artı Luffy adada neleri karıştırıacak daha bilmiyoruz. Senin dediğinin olması için Luffy'nin Sanji ile karşılaşıp basıp gitmeye karar vermeleri gerekir yada içine doğup kendi başına basıp gitmesi gerekir ama bunlar olmayacak büyük ihtimal. Bu düğün olacak ve o düğünde Bigmom ava giderken avlanacak. Germa artı Luffy işi bitirir zaten kadının yanında kalan kimse yok tek başına fazla dayanamaz.
Not: Pedro, Brook vesaire vesaire çok iş var yani dediğin gibi olmasının ihtimali yok en azından bu koşullarda.
Bir şekilde haberleşip gidecekler zaten. Ben hala bu olayların Mom'ı zayıflatacağını ve bunun kaymağını başkalarının yiyeceğini düşünmekteyim. Luffy Mom'ı falan indiremez yani.

Sanji Bigmomdan Luffyler için söz almadı mı?Evlendiği sürece Luffygile birşey olmayacağını düşünüyordu.Adam Puding için yemek yapıyor, Luffy ile bunun ne alakası var Allah aşkına?
Reiju şüphelendiği için araştırırken bu durumlar ortaya çıkıyor, Sanji ise yemeği ve çiçeği götürürken tesadüf eseri orda.Bu olayda Luffynin payı olduğunu düşünmek ???
Sanjinin şuan kaçamamasının nedeni ailesi ve Luffygil.

Öyle değil işte. Benim anladığım Sanji'nin kafa gidik. Yaptığı yemeği bile sonunda baktığında Puding için mi yaptığını sorgulayan cinsten bir şey söylüyor. Yahu bildiğin şansa rast geldi işte bunun neresini anlayamıyorsunuz. Puding dedi işte 6 tane Vinsmoke öldürülecekti. Yok Sanji kaçardı Sanji gibi güçlü bir adam hallederdi diyorsunuz. Sanji bu arc yapmayacağı her şeyi yaptı zaten neyi yapmasını bekliyorsunuz daha?
Neyin etki edip etmeyeceğini bilemeyiz şansı döner mi o da belli olmaz.O yüzden herkes farklı düşünüyor zaten senin dediğin gibi de olur mu olur ama bana öyle gelmedi işte farklı bakış açıları.Neyse artık zaten olan oldu bakalım Luffy ne yapacak.

Bir şekilde haberleşip gidecekler zaten. Ben hala bu olayların Mom'ı zayıflatacağını ve bunun kaymağını başkalarının yiyeceğini düşünmekteyim. Luffy Mom'ı falan indiremez yani.

Düşer düşer. :)

Bunu burda kullanmak istemezdim ama.... ( Gear 5 )
Başka çarem kalmadı Gear 4 final form...

gibi cümle kalıpları sonrası yeni bir teknik gelir ve olan olur.Ne bereketli adaymış be 2 yılda tarla iyi hasat vermiş. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık