Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende OraJackson dan bakmıştım da resim falan var sandım. Aynen bizi salllayan yok başka bir şey yazsaydım. Daha çok bakarlardı. Sürekli konuşma var ve gene ara diyor sıkıldım ya :(
Reiju çok başka ya, annesi için Sanji'ye kin gütmek yerine daha bir başka bakmış.

@Wataame Daisuki Bunlar bizi sallamadı.:D
http://yonkouprod.com/one-piece-chapter-852-spoilers/

http://www.korsanfan.com/konu/852-spoiler-metin-ve-resimleri.5611/

Luffy yine kendisini kurtaracak birilerini buldu neyse ki, önümüzdeki hikayelerde esir düşecek yada yenilecek olursa germa yetişir.

Demek ki neymiş, Luffy işlere burnunu sokmazsa Sanji güzel güzel burdan çıkar Germa nalları diker herkes kendi yoluna devam edermiş :artiz:

Brezilya dizisi tadınamı ilerliyor desem, Türk pembe dizisi tadındamı ilerliyor desem ne desem
Yonkonun en zayıf halkasının Big Mom olduğunu düşünüyordum hep, kadın olduğundan ötürü galiba:p
Bilmiyorum ya??? geçiş arc.larındaki bosslar neysede burnumuzun dibine dibine sokuldu Big Mom ama nedense tayfası bende çöplük hissi uyandırdı.
Yonko hariç bizim tayfa bu adamları yer bence
Tüm bunları sadece Reijunun sahte kelepçe takmasından çıkardım açıkçası
Kimseye farkettirmeden o kelepçeleri takmış olması bana koca Yonko ve tayfasında zafiyet olduğunu gösterdi.

Brezilya dizisi tadınamı ilerliyor desem, Türk pembe dizisi tadındamı ilerliyor desem ne desem
Yonkonun en zayıf halkasının Big Mom olduğunu düşünüyordum hep, kadın olduğundan ötürü galiba:p
Bilmiyorum ya??? geçiş arc.larındaki bosslar neysede burnumuzun dibine dibine sokuldu Big Mom ama nedense tayfası bende çöplük hissi uyandırdı.
Yonko hariç bizim tayfa bu adamları yer bence
Tüm bunları sadece Reijunun sahte kelepçe takmasından çıkardım açıkçası
Kimseye farkettirmeden o kelepçeleri takmış olması bana koca Yonko ve tayfasında zafiyet olduğunu gösterdi.
Kelepçeleri ailesi takmamış mıydı ?

Yinemi ara ya arc hızlı ilerliyor diye seviniyordum şimdide bir sürü ara veriliyor yine bitişini görmemiz sürecek gibi.Şu Brook'ada bir dönse keşke acayip merak ediyorum durumunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık