Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Portgas D. Rogue Ace'in doğumunu kral hakisiylemi geciktirmişti.Sanji'nin annesindede olabilir mi?O da karnındaki bebeye birşeyler yapmış
Jimbei bu hareketi yapsın kaçsınlar oldu başka ? Balık adam adası pert adada kalanlar pert Luffy buna izin vermez
Bir yonkou şu durumda inmeyecekte ne zaman inecek.

Portgas D. Rogue Ace'in doğumunu kral hakisiylemi geciktirmişti.Sanji'nin annesindede olabilir mi?O da karnındaki bebeye birşeyler yapmış
Jimbei bu hareketi yapsın kaçsınlar oldu başka ? Balık adam adası pert adada kalanlar pert Luffy buna izin vermez
Bir yonkou şu durumda inmeyecekte ne zaman inecek.
Balikadam adasina zarar geleceğini sanmıyorum çünkü bigmom in kizi jinbei nin adamlarindan Alaadin ile evli

Normalde yılbaşından önceki hafta bölüm yoktu fakat biz bir sonraki haftayı okumuştuk erkenden. 2 haftalık sayıdan sonra 1 hafta ara vermiş oluyor normalde.

Normalde yılbaşından önceki hafta bölüm yoktu fakat biz bir sonraki haftayı okumuştuk erkenden. 2 haftalık sayıdan sonra 1 hafta ara vermiş oluyor normalde.
biz 2 ocağı okumuştuk aralık 25'te .Aralık 25 boştu ama aralık 11 de boştu galiba ondan çok tepki oldu

@Shakky

Bence inecek Mom ama hepsini manipule etmesi cidden kotu olur. Kadinin her seyini almis olursun elinden Pudding duserse. Bu kadar kismak insanliga sigmaz. Zaten Jinbe yok, Bege hain gibi duruyor, Cracker pert, Tamago perte cikacak gibi, Pekoms pert. Insallah olmaz boyle bir sey.

@MrFoseptik

Luffy kotu davranmaya baslasa Nami de kotu olur mu? Yoksa birakip gider mi? O yuzden dedim Mom'i manipule etmesi tayfayi aciklamiyor diye. Tayfa kaptanin yansimasi oluyor seride. Mom onceden iyi demek tayfasi da onceden iyiydi demek bence. Ama Mom kotu oldu diye onlarin da kotu olacagini sanmam. Yani benim anladigim kadin hep kotuydu. Bu kotulukleri ise son bulacak gibi. Bakalim.

Aranın olması can sıkıcı. Ve hala daha BM'ın inmeyeceği düşüncesindeyim. Sadece çok hoş bir kaçış sahnesi olacak :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık