Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mom, Pudding'in yetenegini biliyordur zaten. Kendini manipule ettirmez. Aksine o kiz sayesinde bu kadar cocugu var muhtemelen. Analari sandiklari kisi muhtemelen analari degil.

Yalniz bu ihtimal cok kotu degil mi? Dusunsenize Pudding duserse ne olur? Kadinin yaninda yer almazlar. Tek basina ne yapacak? Her seyin Pudding'e bagli olmasi cidden cok kotu olur.

Koskoca yonkounun bütün olayı Puding çıkarsa, hay ben öyle işin yani. Oldu olacak BM hikaye, asıl yonkou Puding diyelim bari. Olamaz öyle şey. Olmamalı. Yonkou diye tabir edilen dünyanın en güçlü korsanlarından biri bu kadın, yeni yetme bi kızın onu kullanıyor olabilmesi ihtimali çok saçma bana göre. Puding en fazla Lola'yı manipüle etmiştir.

Mom, Pudding'in yetenegini biliyordur zaten. Kendini manipule ettirmez. Aksine o kiz sayesinde bu kadar cocugu var muhtemelen. Analari sandiklari kisi muhtemelen analari degil.

Yalniz bu ihtimal cok kotu degil mi? Dusunsenize Pudding duserse ne olur? Kadinin yaninda yer almazlar. Tek basina ne yapacak? Her seyin Pudding'e bagli olmasi cidden cok kotu olur.
Lakin senin dediğin gibi bir durum varsa ortada, Puding tayfa üyelerini manipüle ediyorsa, Dressrosada ki Sugar gibi Puding iptal olduğunda ortalık karışabilir. Çünkü Sugar'dan çok daha fazla etkisi olacak, bildiğin koskoca tayfanın hepsi tepki alacak. Şu saatten sonra BM inecekse eğer böyle iner herhalde. Gerek kendi içinde parçalanmalar, gerek bizimkiler, Germa falan derken topyekün yüklenirler BM'ye. Ama çok çok düşük ihtimal bu, hiç sanmıyorum ineceğini BM'ın artık.

Yine kolaya kaçmaya başladın Oda kardeş.. Flashbackler dışında vahşi sahneler göremediğimiz için Germa'nın öleceğine tabii ki inanmıyorum. Ölseler epik olurdu tabii.

Mom, Pudding'in yetenegini biliyordur zaten. Kendini manipule ettirmez.
@MrFoseptik

Gecen hafta da yazdim. Seride tayfa, kaptanin yansimasi oluyor genelde. Kaptan iyiyse tayfa da iyi oluyor. Istisnalar olabilir tabii ki ancak tayfasina baktiginda genel olarak acimasiz, psikopat tiplerden olustugunu gorursun. Pudding, hepsini mi manipule edip kotu yapti? Yahut Mom'i kotu yapinca hepsi sasirtici sekilde anamiz kotuyse biz de kotu oluruz ehehe mi dediler?
Pudding yeteneğe sahip olduğunu unutturmuştur? Zaman içerisinde, varsayalım 5-10 yılda kötü yapmış olabilir. Kimse farkına varmadan falan. Kötü yapmış demek de aslında uygun değil bence. Manipüle etmekten kastım rahatına göre takılıyordur.

Bölümler o kadar tatmin etmiyor ki; sanki normalde verdiğinden daha çok ara veriyormuş gibi hissediyorum bazen.

Bir yonkuo bu kadar basit düşemez, luffy + judge dalsa yine düşüceğini sanmıyorum. Ayrıca momum iki tane sağlam adamı var. Bir sürü orta siklet adamıda var.
Kaç bölüm geçti, şu sanjinin zekasını görelim artık. Babasınıda rahat ikna eder, kadının manyak olduğunu biliyo.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık