Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlış anlamadıysam Smooty de biliyor çay partisinde olacakları. E hani bir tek BM biliyordu? Anlamadım ben bunu.

Luffy Sanji'yi buldu da mi "move" diye bağırdı yoksa önüne birileri çıktı da mı söyledi onu da anlayamadım.

Son olarak da eğer Reiju burada ölürse Oda'ya ağır söverim. Kaç gün ban yerim ona göre söyleyin de ona göre söveyim :D Bu kız ölmemeli abi burada.

Spoiler Metinlerini ve Spoiler Yorumlarını engelleme butonu gelsin :D
Dayanamayıp okuyorum, bölümün heyecanı yarı yarıya azalıyor. :D

Yanlış anlamadıysam Smooty de biliyor çay partisinde olacakları. E hani bir tek BM biliyordu? Anlamadım ben bunu.
.
Big Momın tüm tayfası biliyor.Puding dediya beni ailem tek biliyor ve hazırlıktan bahsetti. Jinbeide büyük ihtimal bilgiyi öğrendi ve bu yüzden Luffygili kurtarmaya geldi.

Nedense Jacki özledim, birde bu Germayı elinden geçirseydi ne güzel olurdu. Cracker de potansiyel vardı ama Luffy ile karşılaştı şans işte. :(
ama harbi biz bu Jackin hakkını yedik, boşuna işgence etmemiş adam, harbi haklıymış ısrarında :/

Big Momın tüm tayfası biliyor.Puding dediya beni ailem tek biliyor ve hazırlıktan bahsetti. Jinbeide büyük ihtimal bilgiyi öğrendi ve bu yüzden Luffygili kurtarmaya geldi.
Hadi ya ben yanlış hatırlıyorum o zaman. Ben sadece BM biliyor diye hatırlıyordum. Tamam o zaman şimdi oldu.

Oda ne dedi? Annemiz senin için şunu içti sana geçti falan..

Bu güçler açığa çıkmadan bu arc bitmez umarım, tekrar Sanji'nin vs atacağı arc 1 sene sonra gelir çünkü.
Güç uyanınca da duygusuz bir insana dönüşüyormuşsun. Ondan dolayı genlerinin uyanacağını pek sanmıyorum Sanji'nin. Normal bir insan robotik insanlardan daha iyi olabilir gibi bir vurgu bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık