Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dressrosada her şey hazırdı, hadi kaçalım diyorlardı, Franky dedi ki bu kadar cüceyi oyuncağı yalnız bırakıp kaćmak icap eder mi? Hep bir ağızdan etmez dediler. TopKek arcının şu ana kadar Dressrosadan hiçbir farkı yok. Franky yerine Sanji geçer, bizim babalığı arkada bırakamayız, der, hep bir ağızdan hüloooooğģ derler ve Big Mam iner. :)
OP gibi seriden farklı bi senaryo bekleyip beklentiyi yüksek tutmamak lazım. Karakter çeşitliliği, karakterler süper ama senaryo 'LEŞ'. Klişelerle dolu.

Düşüncelerimi doğrular bir spoiler olmuş. Bölümün tamamını merak etmemi sağladı bu durum. Bunun dışında, tekrar ara üzdü.

beyler ve bayanlar görünen köy kılavuz istemez, serinin yavaş yavaş sonuna yaklaşıyoruz. 600 700 bölüm kalsa serinin bitmesine artık bir şeylerin olma vakti geldi. Bana göre sanjinin peder + luffy big momı indirir luffy de artık iman power mı alır bilmiyorum. sanjinin peder zaten boş bir adam değil yanında 4 tane sağlam adam varken iner gider big mom
ahahha işte böyle estetik bir cümle kurdurur bu seri adama.
serinin sonuna yaklaşıyoruz ama 600-700 bölüm var daha ama, yani yılda 40 bölüm çıkarsa(imkansız) daha en az 15 yıl :S

şaka maka harbi çocuklarımızla izleme fırsatını yakalayabileceğiz heralde bu seriyi.
Barserk torunla, hxh bitmeyecek zaten adam ölecek :(
birde tog var artık

Begede dahil olsa sanmıyorum, adaya yonkou gelmesi lazım. Yonkuların geleceğini de sanmıyorum.
İşte diyorum ki Bege tek basına başkaldıramaz. Yanına birilerini bulmuştur ve muhtemelen güçlü kimselerdir. Yoksa Bege kim ki Mom'a kafa tutacak.

Bir de kitaptan sadece Luffy değil pek çok kimse kurtuluyor, onlar da anaya karşı savasabilir.

ahahha işte böyle estetik bir cümle kurdurur bu seri adama.
serinin sonuna yaklaşıyoruz ama 600-700 bölüm var daha ama, yani yılda 40 bölüm çıkarsa(imkansız) daha en az 15 yıl :S

şaka maka harbi çocuklarımızla izleme fırsatını yakalayabileceğiz heralde bu seriyi.
Barserk torunla, hxh bitmeyecek zaten adam ölecek :(
birde tog var artık
tabi canım en az 10 15 ten aşağı biteceğini bende düşünmüyorum :D her arc 80-120 bölüm sürse zaten 1 arc 2 sene sürüyo :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık