Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 863 Türkçe İndir
    Duyuruyu Kapat
  2. Golden Week tatilinden dolayı bu hafta Jump çıkmayacak. Bu sebeple bu hafta One Piece yok. Ayrıntılar
    Duyuruyu Kapat
  3. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  4. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  5. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 852 Spoiler Yorumları

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda kadir †. tarafından 11 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mihawk Chỉ có rượu.

Mihawk (Chỉ có rượu.)
    Mesaj Sayısı 1,307
    Üyelik Tarihi14 Mart 2016
    İnmesin. :)

2. D.Always Üye

D.Always (Üye)
    Mesaj Sayısı 24
    Üyelik Tarihi15 Kasım 2015
    Yalnız dram dolu epik bölümler bizi bekliyor gibi. Açıkçası ters köşe ve sürprizler bekliyorum. İçten zayıflayan BM'yi denizciler alabilir. Oda denizcilere şov yaptırabilir. Zaten denizcilerin serideki ağırlığı artmali ki daha ciddi tehdit olusturabilsinler korsanlar adına. Greenbull arc sonu gelebilir, reverie öncesi denizciler dosta güven düşmana korku salarlar.

3. Mesaj Sayısı 4,293
    Üyelik Tarihi14 Temmuz 2009
    Dediklerinin hepsi doğru ama inme kısmına katılamıyorum ya nedense Big Mam ın inmesi için daha fazlası gerek bence ne bileyim. Bir de Oda Schılere bile fazla zaman ayırıyor. Big Mam için hemen ayak üstü indirmesi ne bileyim mantığıma yatmıyor. Ama bu gidişle zaten baya zayıflayacak.

4. mmmikrofon (Üye)
    Mesaj Sayısı 473
    Üyelik Tarihi29 Ekim 2015
    Bu arc herkesi koruyamayacağını anlayacak hasır şapka tayfası ve vinsmokeleri bırakıp kaçacaklar.Şu arc boyunca sanji'den tiksinmiş olsam da zeki bir karakter. Hiç bir şey yapamayacaklarının farkında.Arc başından beri yaptıkları da bu düşüncesinin getirdikleri. Dediğin gibi bir olay cereyan ederse mantık çerçevesine sığdıramaz. Okuyucular sövdükçe söver sanji'ye.

Güçler arasında ki farkı şöyle açıklamak gerek dressrosa da bütün savaş 2 saat civarı sürdü , cracker savaşı 11 saat. Apayrı bir güce sahip düşman kuvveti arasında buldular kendilerini.

Birde BM inecek demek toriko kırmızı şeytanı yemeden Acacia'yı yener demekle aynı hesap. Güçler arası fark büyük...

5. Wazz Q-O

Wazz (Q-O)
    Mesaj Sayısı 522
    Üyelik Tarihi27 Kasım 2015
    Oda ne dedi? Annemiz senin için şunu içti sana geçti falan..

Bu güçler açığa çıkmadan bu arc bitmez umarım, tekrar Sanji'nin vs atacağı arc 1 sene sonra gelir çünkü.

6. Riddick Wrath of the Furyans

Riddick (Wrath of the Furyans)
    Mesaj Sayısı 363
    Üyelik Tarihi9 Şubat 2015
    Begede dahil olsa sanmıyorum, adaya yonkou gelmesi lazım. Yonkuların geleceğini de sanmıyorum.

7. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 5,699
    Üyelik Tarihi13 Kasım 2014
    Luffy & co. manage to escape by burning the book

Lan. Derim ben buna. :(

8. Baryshx Barış D. Baryshx

Baryshx (Barış D. Baryshx)
    Mesaj Sayısı 1,699
    Üyelik Tarihi29 Haziran 2014
    Big Mom'ı biriyle karıştırdın sanırım:(

9. Tendo Pain (Üye)
    Mesaj Sayısı 588
    Üyelik Tarihi23 Nisan 2013
    beyler ve bayanlar görünen köy kılavuz istemez, serinin yavaş yavaş sonuna yaklaşıyoruz. 600 700 bölüm kalsa serinin bitmesine artık bir şeylerin olma vakti geldi. Bana göre sanjinin peder + luffy big momı indirir luffy de artık iman power mı alır bilmiyorum. sanjinin peder zaten boş bir adam değil yanında 4 tane sağlam adam varken iner gider big mom

10. AirJordan Flying High!

AirJordan (Flying High!)
    Mesaj Sayısı 258
    Üyelik Tarihi28 Kasım 2015
    Lufyy adadaki aslan goril bi hayvan daha vardı.Bu üçünü alsa çıksa yola kesin KK.Goril Dof ayarında siz düşünün.G4 King Kong Gun anca etki ediyo hayvana :D Aslanda bi amiral etse.Luffy zaten yonkou seviyesine çıkar bi yerden sonra :D Al sana efsane tayfa.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuya Bakanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık