Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 852 Spoiler Yorumları

'Eski Spoiler ve Yorumları' forumunda kadir †. tarafından 11 Oca 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
 1. Alpamis Luffy

  Alpamis (Luffy)
  Mesaj Sayısı 9,443
  Üyelik Tarihi8 Eki 2014
  Yahu Luffy'nin şu an olduğu durum bile Sanji yüzünden oldu. Şimdi de Sanji'nin şans ile rastgele Puding'in nasıl biri olduğunu farketmesi ile haklı olduğu ilan ediliyor. Şaka gibi... Sanji haksız abi savunmayın adamı. Kaptanı ve tayfasını bırakıp gitti Puding'e güvendi. Puding'in nasıl biri çıktığını gördük...
   
 2. Mesaj Sayısı 10,510
  Üyelik Tarihi21 Tem 2009
  O değil de Zoro haklı çıktı yahu adama bak. :) Karışmayın halleder demişti keşke sözünü dinleseydi Luffy.Şimdi Luffy yüzünden pisi pisine ölecek Sanji.İstemeden de olsa ölüm fermanını hazırladı sonra Ace gibi bol bol ağlayacak. :/
   
 3. Alpamis Luffy

  Alpamis (Luffy)
  Mesaj Sayısı 9,443
  Üyelik Tarihi8 Eki 2014
  Tamam.
   
 4. Raiden Jack the Ripper

  Raiden (Jack the Ripper)
  Mesaj Sayısı 7,327
  Üyelik Tarihi20 Mar 2014
  @Millennium Wizard
  Hea iyiymiş. :S Fb belirir ve:

  -Rayleigh: Hahaha demek çok güvendiğin G4 işe yaramadı ha xd
  -Luffy: He ya yaramadı valla :S
  Sahne değişir ve g5 çıkar.

  Sonra Kaido'ya giderler. Fb belirir.

  -Rayleigh: Hahaha demek çok güvendiğin g5 işe yaramadı ha xd
  -Luffy: He ya yaramadı valla :S

  Sahne değişir ve g6 çıkar. Sonra BB gelir... diye gider bu durum. Nasıl adaysa artık. :S

  Şaka şaka. :) Mom inmez.
   
 5. Mesaj Sayısı 10,510
  Üyelik Tarihi21 Tem 2009
  Kızma bu kadar hemen. :( Zoro kısmen haklı çıkar gibi oldu aslında ama o da tesadüfen işte bilinçli olduğundan değil.Sanji diğerlerini kurtarmak isterse tayfadan yardım isteyecek.Ama Luffyi kurtaramaz bu saatten sonra.Hapisten kaçıp komutan indirdiler.Luffy ve Jinbei Mom defterinden silindi.Sanji adadan tek bile kaçsa artık tayfasından ayrı düşer.

  Yok bu sefer gülleden çıkartabilir onu.Krakere yaptığı gibi dener işe yaramazsa Süper top güllesi fb görürüz. :D
   
 6. isko Üye

  isko (Üye)
  Mesaj Sayısı 997
  Üyelik Tarihi13 Mar 2010
  Luffyi suçlayan yok ki,sadece şuanki durumda Sanjinin tek başına olsa kaçma şansı ,ailesini ve luffygille kaçma şansından daha fazla olurdu.Şahsen Sanjiyi savunmadım , sadece Puddingin gerçek yüzünü ve şuanki durumu açığa çıkaran Reijunun şüpheleri ve Sanjinin şansıydı(Luffynin bu durumu açığa çıkarmada katkısı yok)
   
 7. Shakky Üye

  Shakky (Üye)
  Mesaj Sayısı 3,153
  Üyelik Tarihi13 Eyl 2016
  Mom - Lola - Puding - Puding'in meyvesi bu dörtlüyle ilintili bir olay çıkabilir forumdan bir üyenin teorisinde belirttiği gibi. Çünkü cidden Lola - Mom olayına açıklık getirilmesi gerek. Bu kızın haberi nasıl yok anasının ondan nefret ettiğinden? Kalktı Luffy'e vivre kart verdi.
  Puding'in bütün tayfa üyelerini manipüle etme durumu zaten çok düşük ihtimal. Ama Luffy, Nami, Chopper, Brook, Jinbei, Pedro, Carrot ile bir yonkou iniyorsa durum vahim. Tayfanın tamamı bile yok ortada. Oldu olacak Zoro'lar da Wano da Kaido'yu devirmiş çıksınlar bir kaç müttefikle beraber. Bu hız biraz fazla. BM inecekse kendi tayfasında oluşan çatlaklar, Germa, artı gelecek güçler ile iner bana göre. Bu çatlakları da Puding'in meyvesi yapar gibi duruyor şu an.
  Bence Oda, şu noktadan sonra ya Sanji'yi iyice gömüp üstüne ailesinin katledilmesini izlettirerek olayı bitirip tayfayla kaçmasını sağlayacak. Ya da Sanji über bi değişimle artık power up mı alır, müthiş dehasıyla ortaya bi plan mı atar bilemem ama Germa'yı kurtarıp ,yine tayfayla kaçacak.
   
 8. Alpamis Luffy

  Alpamis (Luffy)
  Mesaj Sayısı 9,443
  Üyelik Tarihi8 Eki 2014
  Direk olarak Luffy etki etti demiyorum.Şu an yaşananların hepsi bunun için bir etkidir. Luffy'nin oraya gelmesi Sanji'nin hareketlerine etki etmiştir. Sanji daha farklı bir ruh haline bürünüyor. Getirdiği yemeği bile hazırlarken aklında Puding yok yaptığı yemek aslında bizimkielre yapıyordu psikolojik olarak. Hani bunların hepsi etki tepkidir. Sonra o hazırlanan yemek Puding'e felan gidiyor. Şansa olayları görüyor. Hani ben burda bundan bahsediyorum. Siz ise gelmeseydiler bile olayların direk bu sırayla yaşanabileceğinden bahsediyorsunuz. Hadi öyle olsun diyorum Sanji'nin Reiju'yu bırakabileceği bile belli değil.:S

  Oysa ki direk Puding'in ağzından Vinsmoke'ların hepsinin öldrüleceği gibi bir bilgi çıkıyor. Durum böyleyken Sanji'nin ölmesi mi daha büyük ihtimal yoksa yaşaması mı?
   
 9. killz0ne Olay var

  killz0ne (Olay var)
  Mesaj Sayısı 5,433
  Üyelik Tarihi9 Eyl 2011
  Germa'nın müttefikliğinde Mom düşer diyodum ama Reiju'nun o halini görünce Vinsmokelarında pek üstün güçte olmadığını düşünmeye başladım.

  Sanji ders vericek nitelikte Luffy ile birlikte Germa'yı kurtaracak Vinsmokeların iyi yönünü canlanacak doğru yolu bulacaklar gibi bi durum olacak bence.
   
 10. Reiper Sayın Savcım

  Reiper (Sayın Savcım)
  Mesaj Sayısı 6,000
  Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
  Dressrosada her şey hazırdı, hadi kaçalım diyorlardı, Franky dedi ki bu kadar cüceyi oyuncağı yalnız bırakıp kaćmak icap eder mi? Hep bir ağızdan etmez dediler. TopKek arcının şu ana kadar Dressrosadan hiçbir farkı yok. Franky yerine Sanji geçer, bizim babalığı arkada bırakamayız, der, hep bir ağızdan hüloooooğģ derler ve Big Mam iner. :)
   
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık