Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 856 Türkçe İndir
    Duyuruyu Kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  4. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz.

[Spoiler] 852 Spoiler Yorumları

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda kadir †. tarafından 11 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. kadir †. :d Site Yetkilisi

kadir †. (:d)
    Mesaj Sayısı 5,569
    Üyelik Tarihi4 Temmuz 2012
    Spoiler Yorum Konusudur

2. Blackraven LeGi0n XX

Blackraven (LeGi0n XX)
    Mesaj Sayısı 524
    Üyelik Tarihi5 Mart 2016
    Bölüm biraz geyik gibi.Full Sanji-Reiju konuşması geçiyor.Brook tarafını da göstereydi iyidi.Bu aralar iyice can sıkmaya başladı 1 ayda 2 ara?

3. Ufly Üye

Ufly (Üye)
    Mesaj Sayısı 16
    Üyelik Tarihi19 Kasım 2014
    Sanjinin sonunda kafası biraz rahatlıyacak. İyi bi planla sahalara dönecek gibi hissediyorum.

4. MrFoseptik (Üye)
    Mesaj Sayısı 232
    Üyelik Tarihi31 Mart 2016
    Sanji fanı olarak söylüyorum; Sanki, Sanji prenses de Reiju onu kurtarmaya gelmiş. Biraz kararlı çiz şu adamı artık Oda. Her yerde savunduk da bitmedi bir türlü bu adamı ezmesi.

Ayrıca spoilerları görünce farkettim. Pudding, BM'yi de manipüle ediyor olabilir. Kadının, Lola'ya öfke duymasının sebebi bu bence. Yoksa Lola neden kızgın annesinin üstüne salsın bizimkileri.

5. Jason Saint of Killers

Jason (Saint of Killers)
    Mesaj Sayısı 4,092
    Üyelik Tarihi27 Temmuz 2010
    Haftaya ara mı var. LoL.

6. JustPimp Üye

JustPimp (Üye)
    Mesaj Sayısı 9
    Üyelik Tarihi6 Ağustos 2015
    bencede orda bi bit yeniği var yani ya lola çok saf o yüzden annesinin kızgın olmadığını düşünüyor yada big mom aslında kızgın değil pudding manipüle ediyor

7. Shakky Üye

Shakky (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,171
    Üyelik Tarihi13 Eylül 2016
    Reiju, aklını başına topla Sanji, çok sayıda kişiyi bir daha göremeyeceksin diyor. Sanji yine kendini kurban ederek durumu kurtarma derdinde olacak herhalde. Bilmiyormuş ayağına yatalım, öldürsün gitsin diyor ya Reiju. Hak ettik diyor. Öyle olsa ne epik olurdu. Öleceğini bile bile tuzağa girme. Sanji de çaresizce Reiju'nun ölümünü izlerdi. Sonrada bizimkilerle beraber kaçardı işte adadan. Karakterleri olgunlaştırmak için yakınının ölümü ziyadesiyle güzel yöntem. Bu olaylar neticesinde Sanji'de kadınlara olan gevşekliğine az biraz çeki düzen verirdi hem. Lakin öyle olmayacak bence. Kurtulacaklar Vinsmoke'lar.

8. Phoenix Sanji

Phoenix (Sanji)
    Mesaj Sayısı 2,914
    Üyelik Tarihi21 Nisan 2013
    Brook muhtemelen yakalandi, bu eksi. Pedro iyi gidiyor ama Katakuri daha tanitilmadi, sirasi gelmis olabilir. Yani Pedro, Tamago'yu yense bile Katakuri perte cikartabilir onu.

Mom'in da salterler atacak bizimkilerin kitaptan ciktiklarini duyunca, hele hele bunun sebebinin Jinbe'nin ihaneti oldugunu ogrenince...

@MrFoseptik

Gecen hafta da yazdim. Seride tayfa, kaptanin yansimasi oluyor genelde. Kaptan iyiyse tayfa da iyi oluyor. Istisnalar olabilir tabii ki ancak tayfasina baktiginda genel olarak acimasiz, psikopat tiplerden olustugunu gorursun. Pudding, hepsini mi manipule edip kotu yapti? Yahut Mom'i kotu yapinca hepsi sasirtici sekilde anamiz kotuyse biz de kotu oluruz ehehe mi dediler?

9. Kuro Ashi no Sanji (Empyrean)
    Mesaj Sayısı 711
    Üyelik Tarihi19 Mart 2016
    Haftaya ara... :hoo::bilmem:

10. Kral Nightwish

Kral (Nightwish)
    Mesaj Sayısı 238
    Üyelik Tarihi22 Aralık 2015
    BM inecek diye iddiaya girmiştim girmez olaydım BM inmeyip jinbei tayfaya katılıp aradan kaçacaklar malesef güzelim reijuda ölmüş olacak:(

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuya Bakanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık