Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm biraz geyik gibi.Full Sanji-Reiju konuşması geçiyor.Brook tarafını da göstereydi iyidi.Bu aralar iyice can sıkmaya başladı 1 ayda 2 ara?

Sanjinin sonunda kafası biraz rahatlıyacak. İyi bi planla sahalara dönecek gibi hissediyorum.

Sanji fanı olarak söylüyorum; Sanki, Sanji prenses de Reiju onu kurtarmaya gelmiş. Biraz kararlı çiz şu adamı artık Oda. Her yerde savunduk da bitmedi bir türlü bu adamı ezmesi.

Ayrıca spoilerları görünce farkettim. Pudding, BM'yi de manipüle ediyor olabilir. Kadının, Lola'ya öfke duymasının sebebi bu bence. Yoksa Lola neden kızgın annesinin üstüne salsın bizimkileri.

Sanji fanı olarak söylüyorum; Sanki, Sanji prenses de Reiju onu kurtarmaya gelmiş. Biraz kararlı çiz şu adamı artık Oda. Her yerde savunduk da bitmedi bir türlü bu adamı ezmesi.

Ayrıca spoilerları görünce farkettim. Pudding, BM'yi de manipüle ediyor olabilir. Kadının, Lola'ya öfke duymasının sebebi bu bence. Yoksa Lola neden kızgın annesinin üstüne salsın bizimkileri.
bencede orda bi bit yeniği var yani ya lola çok saf o yüzden annesinin kızgın olmadığını düşünüyor yada big mom aslında kızgın değil pudding manipüle ediyor

Reiju, aklını başına topla Sanji, çok sayıda kişiyi bir daha göremeyeceksin diyor. Sanji yine kendini kurban ederek durumu kurtarma derdinde olacak herhalde. Bilmiyormuş ayağına yatalım, öldürsün gitsin diyor ya Reiju. Hak ettik diyor. Öyle olsa ne epik olurdu. Öleceğini bile bile tuzağa girme. Sanji de çaresizce Reiju'nun ölümünü izlerdi. Sonrada bizimkilerle beraber kaçardı işte adadan. Karakterleri olgunlaştırmak için yakınının ölümü ziyadesiyle güzel yöntem. Bu olaylar neticesinde Sanji'de kadınlara olan gevşekliğine az biraz çeki düzen verirdi hem. Lakin öyle olmayacak bence. Kurtulacaklar Vinsmoke'lar.

Brook muhtemelen yakalandi, bu eksi. Pedro iyi gidiyor ama Katakuri daha tanitilmadi, sirasi gelmis olabilir. Yani Pedro, Tamago'yu yense bile Katakuri perte cikartabilir onu.

Mom'in da salterler atacak bizimkilerin kitaptan ciktiklarini duyunca, hele hele bunun sebebinin Jinbe'nin ihaneti oldugunu ogrenince...

@MrFoseptik

Gecen hafta da yazdim. Seride tayfa, kaptanin yansimasi oluyor genelde. Kaptan iyiyse tayfa da iyi oluyor. Istisnalar olabilir tabii ki ancak tayfasina baktiginda genel olarak acimasiz, psikopat tiplerden olustugunu gorursun. Pudding, hepsini mi manipule edip kotu yapti? Yahut Mom'i kotu yapinca hepsi sasirtici sekilde anamiz kotuyse biz de kotu oluruz ehehe mi dediler?

Kral

BM inecek diye iddiaya girmiştim girmez olaydım BM inmeyip jinbei tayfaya katılıp aradan kaçacaklar malesef güzelim reijuda ölmüş olacak:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık