Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852: Germa'nın Başarısızlığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sirf benziyor demek icin benziyor demissin gibime geldi cunku alakask yok ordaki kacmak mahkum kacirmak amacliydi burda kendileri kacicak en temelinden..Sanji diceksen yada luffy onlar kendi istegiyle geldi buraya.
Jinbe geldiğinde impel downa atıfta bulunuyor. ID gibi katlar mevcut. Teması farklı olsada Luffyler hapiste tutsak. Ayrıca ben sadece bunun için kullanmadım bu cümleyi tüm benzerlikler için dressrosa alabasta. Zou skypeia gibi gibi serinin ilk yarısı ile ikinci yarısı arasında belirgin benzerlikler var ve bence bunların bir amacı var bir yere baglanacak bu benzerlikler ve şaşıracağız.

1.de ateşi nerden gördük, gösterildi mi? Ateş Sanji'de bence sadece.1.de Hava,rüzgar gibi birşey bekliyorum ben.
Lakapları yeteneklerine göre galiba. İchiji'nin lakap .... Ateşi ya da Kıvılcımı idi ama tamamını hatırlayamadım.

İchiji'nin arkasında cizilene, Niji'nin üstündeki şimşeklere bak. İkisinin de gücünü temsilen çizmiş.
Şu sol alt paneli çok şirin olmuş. Acil renklisi lazım. :)

Reiju-chwan harika be:utan:. Sanji onu asla terketmez, etmemeli.

Kurtuluş anahtarı o yemek sepetinde. Aç bir Luffy hiçbir şey yapamaz.

Bebek Vinsmokelarda güçlerini gösteren ipuçları var.
1 numara ateşle alakalı biseyler yapiyor. 2 numara da şimşek çaktırmış :fool:
@Vaas Montenegro @kadir †.
Birinci ateş, ikinci elektrik, dördüncünün ateş elektrik gibi bir gücü yok sanırım, tekme felan atıyor.
1.de ateşi nerden gördük, gösterildi mi? Ateş Sanji'de bence sadece.1.de Hava,rüzgar gibi birşey bekliyorum ben.
Lakapları yeteneklerine göre galiba. İchiji'nin lakap .... Ateşi ya da Kıvılcımı idi ama tamamını hatırlayamadım.
Lakaplarından belliydi zaten,

Reiju -> Zehir pempesi (ki Luffy'nin zehrini emmişti)
İchiji -> Kıvılcım kırmızısı (arkasındaki efekt Ace'in ateşinden çok Akainu'nun magma efektine benziyor ayrıca)
Niji -> Elektrik mavisi
Yonji -> Vinç yeşili (o nası bişeyse artık o_O, görselde de bişey yok zaten)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık