Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852: Germa'nın Başarısızlığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu ne la impel down vol 2 aynı bu adam kesinlikle bilerek yapıyor. Vol 2leri. yeni dünya ve grand line benzerliklerini amacı var ama çözemedim. Bu kadar da olmaz çünkü. Bakalım bizi şaşırtır inşallah.

Son aralarda dergi çıkmadı diye biliyorum. Yılbaşı falan da vardı. Ondan dolayı öyle söyledim. Jump ise keyfinden değil Oda için veriyor arayı yanlış bilmiyorsam.

Neyse işte, sebebi ne olursa olsun üzdü beni. :)
Tatilden sonra 2 hafta daha manga çıkmış olacak bu sayıyla birlikte. Biz 3-4 Ocak gibi okumamız gereken sayıyı 29 Aralık'ta okuduk. Burada Jump'ın tatili değil, Oda'ya verilen kişisel ara önemli. Oda bu bölümle birlikte son 7 sayıdır bölüm veriyor.. Dergi elbette Oda için veriyor ama ne zaman olacağını dergi belirliyor. Oda'nın yılda şu zamana kadar şaşmamış fix 9 sayı tatili var aralarda ona göre belirleniyor.

Bu ne la impel down vol 2 aynı bu adam kesinlikle bilerek yapıyor. Vol 2leri. yeni dünya ve grand line benzerliklerini amacı var ama çözemedim. Bu kadar da olmaz çünkü. Bakalım bizi şaşırtır inşallah.
Sirf benziyor demek icin benziyor demissin gibime geldi cunku alakask yok ordaki kacmak mahkum kacirmak amacliydi burda kendileri kacicak en temelinden..Sanji diceksen yada luffy onlar kendi istegiyle geldi buraya.

Ben bu arc sonunda bizimkilerin BM yi almasini beklemiyorum ama fazlasiyla zarar verip bu adadan ayrilirlar diye bekliyorum. Tayfada (Sanji Brook ve Luffy) power up veya farkli bir sekilde guclerini arttirip yollarina devam ederler. Bu arc sonu Jinbei tayfada, Wano sonrasi bir iki kisi daha katilabilir. Gectigimiz gunlerde yapilan aciklamalarda serinin yarisindan cogu bitti denmisti, artik seri de Hasir Sapka tayfasi guc olarak ilerlemeli ve Yonkou statusune gelmeli ama bunu yaparken daha yarisini bile gormedigimiz korsanlarin ve diger kilit insanlarin islemesini bize iyi aktarmali Oda. Seri eski tadini ( isleyis bicimini ) kaybediyor yavas yavas. Oda dana veya jump tan oturu bu verilen aralarda can sıkıcı. Yinede her gelen bolumun heyecanla beklenmesi One piece in en onemli ozelligi. Bakalim her zaman bizi sasirtan Oda serinin akisiyla ilgili daha neler sakliyor.

Ara falan olsa da seri hızlı ilerliyor. Sıkıntı yok ama bir gün aradan sonra 40 sayfa gelse süper olurdu.

Luffy'nin dişi hala yerine gelmemiş. Bence artık öylesine çizmiyor. O diş daha da yerine gelmez. Reiju çok iyi ya. Serinin ağlak olmayan tek prensesi. Her yerinden asalet akıyor.

Yalnız yarın düğün var ama bir tane davetli görmedik, orası biraz tuhaf değil mi? Bu davetliler yatıya gelmedi mi? Hepsi düğün sabahı mı burada olacak? Onların tanıtımını görsek veya bilgi alsak güzel olurdu. Vermediği şey gizem olmuyor.

Luffy gerçekten de her zaman "Açken sen, sen değilsin." moduna giriyor. Nami'nin dediğine göre de Luffy normal insanlardan üç kat fazla enerji harcıyor. Hani şaka gibi söylenmiş, "Ah bu Luffy yok mu..." havasında ama gerçeklik payı da yok değil. Yemek yiyince vücudu dahi iyileşiyordu Luffy'nin. Gene yesin, gene diş gelir. Bu adamın yemek ile olan bağını da çözemedim. Oda niye bu kadar üstünde duruyor acaba.

GAMBIT

Oda'nın verdiği aralarla Jump'ın verdiği aralar birbirine karıştı işte önemli bir şey değil.

Yalnız yarın düğün var ama bir tane davetli görmedik, orası biraz tuhaf değil mi? Bu davetliler yatıya gelmedi mi? Hepsi düğün sabahı mı burada olacak? Onların tanıtımını görsek veya bilgi alsak güzel olurdu. Vermediği şey gizem olmuyor.
Ben de arc başından beri davetlileri bekliyorum ama ümidi kestim artık. Tanıdık veya güçlü birilerini görmeyeceğiz sanırım.

Luffy gerçekten de her zaman "Açken sen, sen değilsin." moduna giriyor. Nami'nin dediğine göre de Luffy normal insanlardan üç kat fazla enerji harcıyor. Hani şaka gibi söylenmiş, "Ah bu Luffy yok mu..." havasında ama gerçeklik payı da yok değil. Yemek yiyince vücudu dahi iyileşiyordu Luffy'nin. Gene yesin, gene diş gelir. Bu adamın yemek ile olan bağını da çözemedim. Oda niye bu kadar üstünde duruyor acaba.
Aynen dişi bundan ötürü yenilenmedi sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık