Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852: Germa'nın Başarısızlığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
852 bolum yorumu

2 3 bolum oncedende tahmin ettigim gibi HasirSapka tayfasi burdan kacacak..Sanjinin power up alacagini da sanmam artik..Su saatten sonra brook fena bi sekilde yaralanmis gozukecektir ve chopper tarafi ondan ve pedro dan baslayarak tayfayi toplar ve luffy tarafini da aldiktan sonra adadan kacarlar...Smoothie nin Mama ya soylemeyelim diye askerleri tembihlemesi de yarinki dugunun aksamayacagini gosterir..Damatin hazirlik kısmini da reiju halleder ve Germa hicbiseyin farkinda olmadan düğüne katilir..

Bigmom in düşecegini bende dusunmustum ama bu saatten sonra bigmom a karsi gelebilecej pek kimsenin kaldigini sanmiyorum luffy bu halde mom i indiremez tek care kacmak..

Bu arada luffy full power durumunda amiral alir ama yonkou zor alir diyorum..:sapkali:

bu adam bizi mi deniyor napıyor anlamadım ki
yoksa ileriye ışık mı tutuyor, bakın bundan 5-10 yıl sonra sistem böyle olacak diye :/
zaten çok büyük olasılıkla; 3 hafta da 1 mola veren adam bundan 5 yıl sonra 2 hafta 1 mola verecektir, ahanda buraya yazıyom :)
Yapar mı yapar. :S "Jump falan o kadar ara verdi daha ne istiyorsun be adam?!!" desem de Oda'ya muhtacız. :( Umarım ileride daha kötüsü olmaz.

Fiyasko yerine Başarısızlık daha doğru bir çeviri olurdu. Bence tabii.

Jinbe'de bariz bir ihanete isyan diyerek geçiştiriyor, alem adammış... Reiju anlatıyor anlatıyor, kendisi nasıl duygusal bir şekilde doğmuş ondan bahsetmiyor. Bir tek Sanji diyor, kendisi ne alemde onu da bir öğrenseydik.

Yapar mı yapar. :S "Jump falan o kadar ara verdi daha ne istiyorsun be adam?!!" desem de Oda'ya muhtacız. :( Umarım ileride daha kötüsü olmaz.
Jump'ın arasıyla alakası yok. Oda 7 bölümdür kişisel ara vermiyor. Her sene bu şekilde oluyor. Biz bölümleri erken okuduğumuz için sıkıntı oluyor. Ayrıca daha öncede belirttim arayı Jump belirliyor Oda değil.

Jump'ın arasıyla alakası yok. Oda 7 bölümdür kişisel ara vermiyor. Her sene bu şekilde oluyor. Biz bölümleri erken okuduğumuz için sıkıntı oluyor. Ayrıca daha öncede belirttim arayı Jump belirliyor Oda değil.
Son aralarda dergi çıkmadı diye biliyorum. Yılbaşı falan da vardı. Ondan dolayı öyle söyledim. Jump ise keyfinden değil Oda için veriyor arayı yanlış bilmiyorsam.

Neyse işte, sebebi ne olursa olsun üzdü beni. :)

Fiyasko yerine Başarısızlık daha doğru bir çeviri olurdu. Bence tabii.

Jinbe'de bariz bir ihanete isyan diyerek geçiştiriyor, alem adammış... Reiju anlatıyor anlatıyor, kendisi nasıl duygusal bir şekilde doğmuş ondan bahsetmiyor. Bir tek Sanji diyor, kendisi ne alemde onu da bir öğrenseydik.
Kadın olduğundan olabilir. Sonuçta kadınlar daha duygusaldır ve bu durumun yüzdeyüz önüne geçememiş olabilirler. Bir de annesinin kullandığı ilaçlar az da olsa kendisinde de işe yaramış olabilir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık