Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 846: Tamago'nun Savunması

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    137
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olayları dışardan değiştirebilecek şu anlık bağlantılı 2 kişi var gibi. Biri Bonney- diğeri Weeble bakalım hikayeye dahil olacaklar mı. Şu durumda Germa'yı bırak, Jinbei ile Bege bile Big Mom ile başedemez gibi gözüküyor. Olacak kaos'u kim çıkartacak bakalım.

Bonney
Germa
Bege
Jinbei
Weeble

Başka biri :D

Orası ayrı. Yakalanmasına falan ben de ayar oldum. Sıkıntı başka karakterlerle kıyaslanması. A kişisi şöyle B kişisi böyle diyemeyiz. Olaylar ve ortamlar çok farklı. Yoksa haklısın, göz göre göre ölüme götürdü kendisini ve yanındakini.
Ya ben Zoro- Luffy kıyası yapmış gibi olmuşum da orada onu kast etmedim. Luffy'yi çok eziyor anlamında söyledim.

Gözünüzü kapatın şunu hayal edin ve mink adasındayız. Luffy müttefiklere haber yolluyor, Mom'ın adalarına yaklaşın ve saldırmak için haber bekleyin. Hadi bu planları başkası yapsın. Law ve Zoro'ya dese ki Mom'ın yanına gidiyoruz. Momo'ya müttefiklik teklif et, o da ailesine bağlı sağlam samuraylarla yanında olsun. İnu-Neko'yu yanına al hatta vakit varsa Marco'ları buldur, haber yolla. Marco ve sağ kaldıysa Jozu, Vista yeterli olur. Sabo'ya bir tel aç, abi başım dertte de o kritik bir işi halletsin perde arkasından.

Sonra Mom'ın adaya şöyle giriyorsun. Sağında Zoro solunda Law ve arkada Maro ve kalan tümenler. Sağ kanatta İnu ve sağlam adamlar sol tarafta Neko ve sağlam adamları. Momo'nun samurayları arkada duruyor. Jinbei bir işaretinle senin safına katılıyor. Oradan Sanji değil ne istiyorsan alırsın.

Ya ben Zoro- Luffy kıyası yapmış gibi olmuşum da orada onu kast etmedim. Luffy'yi çok eziyor anlamında söyledim.

Gözünüzü kapatın şunu hayal edin ve mink adasındayız. Luffy müttefiklere haber yolluyor, Mom'ın adalarına yaklaşın ve saldırmak için haber bekleyin. Hadi bu planları başkası yapsın. Law ve Zoro'ya dese ki Mom'ın yanına gidiyoruz. Momo'ya müttefiklik teklif et, o da ailesine bağlı sağlam samuraylarla yanında olsun. İnu-Neko'yu yanına al hatta vakit varsa Marco'ları buldur, haber yolla. Marco ve sağ kaldıysa Jozu, Vista yeterli olur. Sabo'ya bir tel aç, abi başım dertte de o kritik bir işi halletsin perde arkasından.

Sonra Mom'ın adaya şöyle giriyorsun. Sağında Zoro solunda Law ve arkada Maro ve kalan tümenler. Sağ kanatta İnu ve sağlam adamlar sol tarafta Neko ve sağlam adamları. Momo'nun samurayları arkada duruyor. Jinbei bir işaretinle senin safına katılıyor. Oradan Sanji değil ne istiyorsan alırsın.
Ağzından bal damlıyor kardeş o dediğin şeyleri bende isterdim keşke olsa, ama ama.

Altı çizili hikaye ancak son savaşta olacak bir durum..

Tartışıldı mı bilmem ama ben Germa66'nın Kaido veya BB ile beraber çalıştığına hemen hemen eminim.
Kızıl bir düğün bizleri bekliyor.

Luffy tabi ki herkesi dövmeyecek ama yanındaki kızı koruyamıyor daha ne olsun.
Zoro yenilmeyeceğim dediğinden beri, karizma kasıyor. Luffy ise Nami'yi bile koruyamadı, nakamasını koruyamayan bir K.k olacak. Hayır bari Nami'ye kaç deyip, orduya buradan kimse geçemez deyip savaşsaydı, karizma kasaydı. Kizaru olayından ne farkı kaldı? Fuji'ye artistlik çekmeyi biliyordu amiral yonkou fark etmez diye.

Lufy'ye üzülüyorum ciddi ciddi.
Eeee Zoro'da 9 Dağ Sekiz Deniz bilmem ne diyordu en son Dressrosada, Kuş Kafesi 9 Dağ Sekiz Denizin dışında heralde he? Karizma yapıcam diye rezil olmamak gerek

Bölüm güzeldi. Luffy'nin tekrar çaresiz duruma düşmüş olması bölümü daha güzel kılıyor. Baş karakter her haltı başaracak diye bir kaide yok, bu seride hiç yok.
Hele Luffy'nin aksiyon çizimlerine bayıldım. Yüzüne yine çok iyi yansımış ruh hali.

Şu arka girdiğimizden beri tonla yaratıcı karakter görüyoruz. Kitaplı eleman en iyilerinden biri olabilir. Rakiplerini göndereceği masal dünyaları sınırsız olabilir, orada her şeyi yapabilir. Bir nevi hayal gücü sınırı.

Vampirella hatun da fena değil. Sıkıntı çıkaracak bir tipe benziyor.

Chopper ile tavşan kız eminim bir kırılma noktasında müdahil olacaklar hikayeye. Aynalardan geçiş sağlayabilirler direkt partiye. Veya daha da uçarsak; Mom'un odasına girip bileklik anahtarlarını yürütebilirler. Daha fazla uçarsak Doğu Mavi'de bir aynadan çıkıp Baratie'ye uyarıda bulunabilirler. Hem Sanji'nin de artık bahanesi kalmaz fena mı. Tabi ki bunlar olmayacak.

Pedro ile Brook ortaya çıkacaktır. Küçük bir dövüş bile olabilir. Jinbei de gelirse üçünü araklayabilirler taşların. Parti zamanı herkes sarhoşken aniden, büyük klişe nihayetinde.

Eğer fırsat olursa Luffy dövüşmeyi hiç düşünmeden sadece Sanji'yi alıp kaçar. İşler bu kurguya dönerse olacak olan budur. Çünkü bırak Yonkouyu, tayfasının bir kısmını bile yenecek güçte değil tayfa. O yonkunun devrilmesi için çok ciddi yardım gerek.

Sanji'nin o saf saf gülen suratı kolay gitmez gözümün önünden. Oda'dan asla beklemeyeceğim karakter hataları geliyor son zamanlarda, okudukça hayal kırıklığına uğruyorum.

Olayları dışardan değiştirebilecek şu anlık bağlantılı 2 kişi var gibi. Biri Bonney- diğeri Weeble bakalım hikayeye dahil olacaklar mı. Şu durumda Germa'yı bırak, Jinbei ile Bege bile Big Mom ile başedemez gibi gözüküyor. Olacak kaos'u kim çıkartacak bakalım.

Bonney
Germa
Bege
Jinbei
Weeble

Başka biri :D

Bonney de Big Mam'ın kızlarından birisi olabilir. O da kendi yolculuğuna çıkmış olabilir.

Chopper ile tavşan kız eminim bir kırılma noktasında müdahil olacaklar hikayeye. Aynalardan geçiş sağlayabilirler direkt partiye. Veya daha da uçarsak; Mom'un odasına girip bileklik anahtarlarını yürütebilirler. Daha fazla uçarsak Doğu Mavi'de bir aynadan çıkıp Baratie'ye uyarıda bulunabilirler. Hem Sanji'nin de artık bahanesi kalmaz fena mı. Tabi ki bunlar olmayacak.

Sanji'nin o saf saf gülen suratı kolay gitmez gözümün önünden. Oda'dan asla beklemeyeceğim karakter hataları geliyor son zamanlarda, okudukça hayal kırıklığına uğruyorum.
Tavşanın adı var adı Carrot, bu arcın en kilit karakteri olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık