Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 846: Tamago'nun Savunması

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    137
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu destek gelme meselesi yaş arkadaşlar. Hafızam beni yanıltmıyorsa ben daha bir dost edinip hemen yeni arcda yardımlaştıklarını görmedim. Oda bu 5000+ kişilik filoyu önce unutturacak sonra ortaya çıkaracak. Bu uyanış için de geçerli, önce unutturacak ki detaylarını düşünsün adam. Bencede bomba bm nin o çok istediği pastaya zarar verecek ama bmnin oğluna yaptığını gördük. Dokundu ve istediği kadar ömrümden aldı. Bu inanılmaz bir yetenek bence tam yonkouya yakışır şekilde inanılmaz teknikleri vardır. Nasıl ki wb havayı kırıyodu, denizde deprem yapıyodu bu kim bilir neler neler yapacak ooowww. Eğer ananın ömründen çaldığı gibi ekleme yapmasıda mümkünse ölmeye bilir. Bu sayede azalan luffynin ömrüne destek çıkması söz konusu olabilir belki.
Karşıdaki sakin kalamayıp korkarsa Ana yıl çalıyordu.Bizim oğlanın ben daha acıkmak dışında bir hissiyat gösterdiğini görmedim.Al sana Big Mom nasıl yenilecek sorusunun cevabı :sapkali:

Spoiler doğruysa çok kötü :(

Not:belki yanlış kısımlar olabilir japoncadan çevirildi.
~~~~~~~~~
Bölüm ismi: luffy ve bigmom

*Luffy ve nami yakalanmiş ,anladığım kadarıyla chopperlerde yakalanmış.(carrot kaçmış olabilir)
*Luffy ve namiyi bigmom un karşısına çıkaracaklar.
*Partide balık adam adasındaki o bomba saklı hazineyi açacaklarmış.
*Luffy bigmom ile dövüşmek istiyormuş.
*Luffy sanjiyi istediğini tekrar belirtiyor.
*Pedro yumurtanın dikkatini üstüne çeker ve brook işe koyulur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık