Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

842: İnfaz Başlar! Luffy'nin Müttefik Kuvvetleri Yok Edilir!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    18
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Youtube üstünden baktım sahnelere niji ananın kafasına tekme indiriyor ona baya güldüm ve mom yuvarlanırken güldüm. :D
Düzelteyim.

Oda'nın bu durumdan hoşnut olmadığına dair bir kaynak alabilir miyim? Ben bulamadım. Bana kalırsa animesi yapıldığı müddetçe ne yapıldığını, nasıl ypıldığını umursamıyor. Filmler de popülarite arttırdığı için hepsine tuzlukla koşuyor. Tite Kubo gibi animesinin üzerine düşmüyor
Ace ölmüş bunu görmemiş bile sonra farkediyor.Umarım zaman bulamadığındandır yoksa para gelsin de nasıl gelirse gelsin düşüncesinde olduğunu düşüneceğim.

Toei iflah olmaz daha. Oda zaten çok detaya giriyor, birebir düzgün yapılsa bile aksiyon sevenleri sıkacak bir seri. Bir de bu yetmiyormuş gibi iyice uzatıyor anime. Luffy'nin 5 dk ayırdığı dövüş mangada 1 kare sürüyor. Zaten bölüm 13 dakika, bir de bunların üstüne şu cıvık korkma, şaşırma tepkilerini iyice abarttıkları için anime izlenmez bir hale geldi. Manga da sevmiyorum ben, o yüzden baya kötü bir durum benim için.

Keşke bazı noktaları adam akıllı yapsalar bari.

Anime özellikle Dressrosa dan beridir kötü durumdaydı , aslında Punk Hazard Arc da da bozukluklar vardı. Ana .Umudumu Dressrosa da kesmiştim ben. Sürekli bir resim gösterme ve animasyondan kısma durumu göze çarpıyor.Oda da bir çok kez uyardı şu süreçte zaten adam daha ne yapsın bilmiyor bence.
Bencede tayfa Yeni Dünya'ya girdiğinden beridir kötü.

Zaten artık izlemem Luffy Kata dövüşü gibi yerleri tek izlerim.

Katakuri'nin seslendirmesi on numara ama Big Mom için bu seslendirme çok mu arandı? Şahsen ben korkutucu bir sesinin olmasını izlerdim . İzlerken rahatsız oluyorum .
Bir mom ın sesi önceden çok iyiydi hangi sebeple bilmiyorum bu dengesizin sesi geldi. Ses esasında iyi ses örneğin black lagoon balalaika örneği var. Öte yandan hem bu arc hem Zou arkında çok kaliteli sesler gelmesine rağmen doğru karakterlere veremediler sanki. Eskiden bu konuda çok iyiydiler artık o da yok. One piece in ilk yapımcısı 424 e kadar falan yapmış seriyi o da herhalde impel downa falan tekabül ediyor. O dayı artık sadece nadiren yardım ediyormuş

Bir mom ın sesi önceden çok iyiydi hangi sebeple bilmiyorum bu dengesizin sesi geldi. Ses esasında iyi ses örneğin black lagoon balalaika örneği var. Öte yandan hem bu arc hem Zou arkında çok kaliteli sesler gelmesine rağmen doğru karakterlere veremediler sanki. Eskiden bu konuda çok iyiydiler artık o da yok. One piece in ilk yapımcısı 424 e kadar falan yapmış seriyi o da herhalde impel downa falan tekabül ediyor. O dayı artık sadece nadiren yardım ediyormuş
Ses Big Mom'a oturmadı ya . Hele ileriki bölümlerde şeker krizi anında daha da anlaşılır.

Eski yapımcı kaliteliydi bence . 500 sonrasını tam izlemedim ama izlediğim kadarı eski tadı vermiyor . Az önceki videoya baktım ,sanki Power Rangers izliyor gibiydim. One Piece gibi çok satan seriye animesini yapan yapımcı daha çaba göstermeli diye düşünüyorum.

Ses Big Mom'a oturmadı ya . Hele ileriki bölümlerde şeker krizi anında daha da anlaşılır.

Eski yapımcı kaliteliydi bence . 500 sonrasını tam izlemedim ama izlediğim kadarı eski tadı vermiyor . Az önceki videoya baktım ,sanki Power Rangers izliyor gibiydim. One Piece gibi çok satan seriye animesini yapan yapımcı daha çaba göstermeli diye düşünüyorum.
Geçen amaneden anlatmıştı toei ve diğer iki yapımcı mı ne aynı sistemde çalışmak zorundaymış bu yüzden ark ark yapamıyorlarmış. Ama eskiden de manga animeyle yakındı kaliteye ne oldu dersen ona bir şey diyemem o herkesi rahatsız ediyor. Son iki arktır acayip renkli bir şeye dönüştü one piece. Dressrosa one piecein kesinlikle dip noktasıydı ama bu arklar aratmıyor sağ olsun. İzlemiyorum uzun zamandır şahsen ama japonyadaki veletler izlediği için bu reytingler düşmüyor.

Her şeyi geçtim görüntü kalitesini, karakterlerin ses uyumunu filan abi aşırı yavaş ya ceaser kaç bölüm havada bir gidemedi ya sürekli yolu kesiliyor tekrar kurtarılıyor filan, tekrar yeniliyorum önceden de söylemiş olduğum bir şeyi "Oda bir çok karakterin eş zamanlı dövüş sahnelerinde sıçıp batırıyor" mama'nın tayfası ceasera kurşun sıkıyorlar ya :D şaka mıdır nedir ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık