Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

842: İnfaz Başlar! Luffy'nin Müttefik Kuvvetleri Yok Edilir!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    18
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: "İnfaz Başlar! Luffy'nin Müttefik Kuvvetleri Yok Edilir!"
Manga: 871 (Geri kalan) + 872 (Son 9 sayfa hariç)
Bölüm Yönetmeni: Yūsuke Suzuki
Animasyon Yönetmeni: Toshio Deguchi
Yayın Saati: 09:30 JP / 03:30 TR

İndir:

720p HorribleSubs
1080p HorribleSubs

Caps

Gelecek Bölüm

One Piece 843: Şato Yıkılır! Hasır Şapka'nın Büyük Kaçısı Başlar!

İstatistik:

11-17 Haziran 2018 TV Anime Reytingleri

AnimeStüdyoKanalTarihYayın SaatiSüreReyting

[tr1][td]Sazae-san [/td][td]Eiken[/td][td]Fuji TV[/td][td]17 Haziran[/td][td]18:30[/td][td]30 dk.[/td][th]12.0[/th][/tr1]
[tr2][td]Chibi Maruko-chan[/td][td]Nippon Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]17 Haziran[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]8.1[/th][/tr2]
[tr1][td]Detective Conan[/td][td]TMS Entertainment[/td][td]NTV[/td][td]16 Haziran[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]7.6[/th][/tr1]
[tr2][td]Crayon Shin-chan[/td][td]Shin-Ei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]15 Haziran[/td][td]19:30[/td][td]24 dk.[/td][th]7.5[/th][/tr2]
[tr1][td]Doraemon[/td][td]Studio Pierrot - Shin-Ei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]15 Haziran[/td][td]19:00[/td][td]30 dk.[/td][th]6.6[/th][/tr1]
[tr2][td]GeGeGe no Kitaro[/td][td]Toei Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]17 Haziran[/td][td]09:00[/td][td]30 dk.[/td][th]5.4[/th][/tr2]
[tr1][td]One Piece[/td][td]Toei Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]17 Haziran[/td][td]09:30[/td][td]30 dk.[/td][th]5.4[/th][/tr1]
[tr2][td]My Hero Academia[/td][td]Bones[/td][td]NTV[/td][td]16 Haziran[/td][td]17:30[/td][td]30 dk.[/td][th]4.5[/th][/tr2]
[tr1][td]Pokémon Sun & Moon[/td][td]OLM[/td][td]TV Tokyo[/td][td]14 Haziran[/td][td]18:55[/td][td]30 dk.[/td][th]3.3[/th][/tr1]
[tr2][td]Hugtto! Precure[/td][td]Toei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]17 Haziran[/td][td]08:30[/td][td]30 dk.[/td][th]3.1[/th][/tr2]

Animasyon her zamanki gibi kötü. 4ji ve 2ji Bigmom ile kafa kafaya dövüşüyorlar. Katakuriden tek yiyen 1ji direniyor, 0ji şu 932 milyonluk kadına hasar veriyor falan. :( Filler koymanın da bir adabı olmalı.

Bu başlık açılırken daha fazla emek harcanıyor. Animesiyle mangası arasında bu kadar kalite farkı olan başka bir yapım var mı acaba bilmiyorum.

Vakit israfı rezil bir bölüm.Op güç seviyelerine zarar veren sahneler mi diyim çizimlerin berbatlığını mı diyim.Hadi diyelim Oda herşeyi çizemiyor birazını animatörlere bırakıyor diyelim insan biraz uğraşır ya.

Bölümü yeni izleme fırsatım oldu, izlemez olaydım keşke dövüş sahneleri leş ötesi çizimler berbat. Bukadar satan ve beğenilen bir manganın bukadar kötü animesinin yapılması çok üzücü gerçekten :(

Keşke bazı noktaları adam akıllı yapsalar bari.
Vakit israfı rezil bir bölüm.Op güç seviyelerine zarar veren sahneler mi diyim çizimlerin berbatlığını mı diyim.Hadi diyelim Oda herşeyi çizemiyor birazını animatörlere bırakıyor diyelim insan biraz uğraşır ya.
Anime özellikle Dressrosa dan beridir kötü durumdaydı , aslında Punk Hazard Arc da da bozukluklar vardı. Ana .Umudumu Dressrosa da kesmiştim ben. Sürekli bir resim gösterme ve animasyondan kısma durumu göze çarpıyor.Oda da bir çok kez uyardı şu süreçte zaten adam daha ne yapsın bilmiyor bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık