Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

832: Ölüm Öpücüğü! Yonko'ya Suikast Operasyonu Başlar!

'Eski Anime Bölüm Yorumları' forumunda hdbfresh tarafından 15 Nis 2018 tarihinde açılan konu

?

Bölüm Nasıldı?

1. Çok İyi

18.2%
  2. İyi

13.6%
  3. Orta

13.6%
  4. Kötü

22.7%
  5. Çok Kötü

31.8%
  1. Historia Sait Faik’in “Abasıyanık” kitabı.

Historia (Sait Faik’in “Abasıyanık” kitabı.)
    Mesaj Sayısı 5,325
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Animesine hangi arc da başladın ?

2. Tombe 5 Yılda Korsanfana Kabul Edildi Site Yetkilisi

Tombe (5 Yılda Korsanfana Kabul Edildi)
    Mesaj Sayısı 1,724
    Üyelik Tarihi15 Nis 2015
    Bölümün kalitesi önceki bölümlere göre düşük olsa da abartılacak da bir durum yok. Klasik One Piece hataları gerçi hata da denmez onlara çizim kalitesi diyelim. Sanji sahnesi de zaten iyi ama abartılacak epik bir sahne değil neyse onu vermişler. Zaten şu sahne yüzünden Sanji'yi Kata ile denk görenler vardı gereksiz şekilde birde burada epik verselerdi kötü olurdu normal bir sıyrılma sahnesi. İzleyin gitsin arada iyi bölüm çıktı mı bahtımıza tamamdır işte.

3. playhunter_43 I will be The Sorcery Emporer!

playhunter_43 (I will be The Sorcery Emporer!)
    Mesaj Sayısı 736
    Üyelik Tarihi19 Tem 2010
    Sanji'nin savuşturması, Manga'da nasıl da cool'du. "Bu ne la böyle" dedim." bitti bitecek Arc ama animede yeni başladı ve hiçbir görsel şölen olmayacak.. Balık baştan korkarmış.

4. CoolAnd1 Etc.

CoolAnd1 (Etc.)
    Mesaj Sayısı 1,293
    Üyelik Tarihi21 Oca 2012
    Bunun Toei ile alakası yok. Bunu yapan Oda. Yüzde 80 1 anime 1 manga bölümüyle yapılıyor. Dolayısıyla mangada bile sırıtan yavaşlık animede doruğa çıkıyor. Bu yüzden One Piece animesini 5-10 bölüm biriktirip atlaya atlaya izlemekte fayda var. Ben normal bir anime bölümünü bile atlaya atlaya izliyorum.

5. Coby Üye

Coby (Üye)
    Mesaj Sayısı 180
    Üyelik Tarihi22 Mar 2014
    Animesini 5 defa bitirdim :)

6. Kraix Captain X Drake

Kraix (Captain X Drake)
    Mesaj Sayısı 733
    Üyelik Tarihi24 Şub 2012
    Katakuri, Manga anime fark etmez burada da karizma...

7. Kami no Tenteki Bana gülen herkesi döveceğim -Katakuri.

Kami no Tenteki (Bana gülen herkesi döveceğim -Katakuri.)
    Mesaj Sayısı 119
    Üyelik Tarihi8 Mar 2018
    Bu bölüm 1 manga bölümüne denk olabilir bilmiyorum ama;sahneler arası geçiş bazı yerlerde çok yavaştı sanki bir slayt gosterisi gibi.
    Bu sorun genel bir durum aslında OP bilmeyen arkadaşlarıma anime izletince yer yer slayt gosterisimi diye dalga geçtikleri oluyodu.:(

8. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 15,667
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Bölüm sonundaki sahneleri anime etmeyi unutmuşlar diye okudum da açıp bölümü bakmadım.

9. luffynewgate Rampage

luffynewgate (Rampage)
    Mesaj Sayısı 187
    Üyelik Tarihi22 Eyl 2017
    Mangayı okurken animede nasıl canlandırılacağına dair beklentilerimizi kısmen karşılayan kısmen karşılayamayan bir bölümdü.Sanji sahneleri hayal kırıklığıydı kata sahneleri gelecek görüsünün animedeki canlandırılış şekli kaliteliydi bence.

10. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 15,667
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Bu arada Morgans'ın sesini beğenmedim. Ben daha güzel yapıyorum yeminle. Perospero da aynı şekilde. (Daha önce de konuştular ama şimdi diyesim geldi.)

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık