Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 826: 0 ve 4

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Zoro'yu görmedik, ama ona benzeyen Sanji'nin kardeşi vardı. O yüzden fena değildi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Buraya yorum gelecek

Herhangi bir çatışma olmayacağı belliydi ve olmadı da. Bilgi içerikli geçiş bölümlerinden biri işte. Vinsmoke ailesi hem Kraliyet ailesi hem de Denizciler'le sürtüşüyor bunun sebebini tam anlayamadım. Yoksa sadece söylenti miydi o?

Sanji'nin ödülünü az buluyordum meğersem torpilliymiş :(

Reiju hem karakter olarak hem de tip olarak çok hoş. Mitress/Queen havası oluşturuyor hatun. Hafiften iç gıdıklayan sayfa çizdi Oda. :D Güzel öptü yani. Animede suyunu çıkarırlar. Bir de Yonji gerçekten abi mi? Reiju en büyükleri ise Yonji neden en küçükleri değil?

Chopper hiç bir boka yaramıyor iyice sinirlerim bozuldu.

Jimbei gelecek diyorduk ve beklediğimiz gibi geldi. Artık partiye girmeleri daha rahat olur diyorum.

Bakalım büyük diplomasi dönecek gibi. Reiju, Vinsmoke ailesinde aklı başında biri gibi duruyor. Baba'yı da görelim de bi. Neler olacak acaba?

Son düzenleme:
Bir de Fairy Tail'e ecchi dersiniz. Öperek uyandırdı kadın bildiğin :artiz: Nerede bu ecchi radarları?!?!?!

Hancock bu kadını net öldürür :D Duysa çıkar gelirdi hani ahahaha :D
Sapık aile ya :( Abisi tam bir noob :( Hareketlere bak. Kızda gene bir coolluk var.
Carrotun Luffye sarılışı çok tatlı laaan :D Minkler noob abisi ''gelin zorla alın'' diyince hemen hazırlandılar savaşa bee.
Jinbeiyi özlemiştim gelsin tosunum. Tayfaya katılcak daha. Kendi tayfasıda filoya katılır artık.

Senbonzakura

Yonji :D aileye bak arkadaş numaraya göre isim vermiş :/ İchiji ve Niji'yi merak ediyorum açıkçası.

Sanji'nin ablası fena :D Jinbe geleydi artık tayfaya :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık