Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Kaido tayfasına değil, hayallerini gerçekleştiremediğine ağlıyormuş.Allah'n saykosu. Sürekli değişen bir ruh hali var, bipolar çıkacak yüksek ihtimalle.
Şibukaileri aşağılayışı çok komiğime gitti, 2-3 şibukai indirince kendilerini bi' bok sandı pezevenkler, küçük korsancılık oyunlarını onlara göstereceğim dedi, elemanlara bi' koydu başka adaya uçurdu. Edward Newgate edasıyla "Benim kim olduğumu sanıyorsunuz ulan!" dedi. Sonra da Kidd'i görevlendirdi, git jenerasyon arkadaşlarına söyle onların helalini getireceğim diye. KAIDO!

Jack'in meyve yemiş bir balık adam olduğu kesinleşti. Su altında nefes alabiliyor ancak hareketleri tamamen kısıtlanmış durumda.

Sanji ve Kid vardı begendim bölümü.Jack'e zaten bir şey olmuyacagı belliydi Zou'damı savaşıcak başka yerdemi tek merak ettigim buydu onuda yakında anlarız.

Roronoa Zoro

Ha bu arada, bölümün (bence) en önemli kısmı Kaido'nun açıkça Oni ırkından olduğunu göstermeleri oldu, Türkçesiyle Şeytan:
Japon mitolojisinde Oni'nin temel figürleri; boynuzları, çivizi zopası ve kırmızımsı ten rengi. Kaido hakikaten BEAST.
Buradan Fatih'e el sallıyorum! Sağlam tutturdum mutluyum.

Esutas şuan tutsak anladığım kadarıyla. Hawkins ve Apoo'da emrine girmiş anlaşılan. Apoo kesinde Hawkins kaçmış olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık