Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 817: Sis Raizo

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    153
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm güzel ama Jack'in ordan kurtulabileceğini hiç sanmıyodum muhtemelen yine gaz silahı kullanmış olabilir.. Luffy'nin daha önce sugee seviyesi hiç bu kadar yükselmemişti Raizoyu tanrı ilan ettiler.

Son düzenleme:
Kardeşim bunlar ne oyuncu çıktılar yav.Minkler olsun Wanolular olsun.Punk Hazar'da dramın dibine vurmadılar baba-oğul buluşmasında.Eğlenceli bir sayı fakat böyle durumları sevmiyorum serilerde.

Roronoa Zoro

Ahaha Luffy'nin Momo'ya yaptığı atar çok iyiydi. Raizo'da çok eğlenceli. Baya beğendim la :/

Moderatör tarafında düzenlendi:
Luffynin Momoya tepkisi çok güzel lan adamım ya :D Sapık Momo :artiz: Fırsatçı Nami ya.

Raizuo adam değil vs diyenleri görmek isteriz. Herifi koyun gibi bağlamışlar lan :D

Robine ekmek çıktı. Heycanlandım. Önemli bişeye benziyor bu seferki :D Okusada öğrensek be.

Lawın bizimkilere uymasına yıkıldım ya :D Herifi iyice bozdular ahahaha :D

-Kitabede ne yazıyor? Neko ve Inu'yu tüm dünya bekliyordu bununla alakası var mı?
-Wano ile alakası var mı? Karanlık yüzyıl ve Wano ile. Büyük ihtimal var gibi. Wano'nun kimseye bağlı olmamasının da bir sebebi yazıyor olabilir mi? Geçmişle ilgili bir durum olmalı.
-Momo'nun babası karizmatik çıkacaktır. Çünkü kendisi tatlı bir çocuk. Tip olarak normal.
-Diğer aileler var mı? Vardır acaba kaç taneler?
-Kaido-Wano-Jack bağlantısı ne? Son savaş ile alakası var mı?

Veeee en güzel soru geliyor.
Şimdi bizim tayfa ne yapacak?
Düğün mü? Wano mu?

Komedi sahneleri çok çok iyiydi ama bir o kadar da kısa bir bölümdü. Ne olduğunu anlamadan bitti gitti. Az daha hızlı çiz be adam. :S

Güzel sayıydı. Ama beni derinden üzen Kin'emon'un durumu. Tamam gerçek babası olmayabilir ama benim için Momo'nun gerçek babasıdır :(

Şu gereksiz ecchi bir tek benimi rahatsız etti? Kan falan yok shounen diye ama sapıklık var. Birde Momo madem lord ve minkler tapıyor. Bu samuray olayını kimse duymasın diye niye gereksiz kastılar.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık