Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 807: 10 Gün Önce

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mamuttur o mamut. Fil olsa duramazsın. Cc'nin tayfaya gelmesi teorim yavaştan gerçekleşiyo. Onun da yardımı olmuş. Enies Loby - Robin, ? Arc - CC olacak.

Sanji, CC'i tekmelemiyor sanırım.
Hayır gülleleri tekmeliyor. Sağ ayağı kadrajda değil ve bükülmüş. CC ise görevini yaptıktan sonra düşüyor güverteye doğru.
Muhtemelen dikkat çekip bizim ufakların kaçması için böyle bir şeye kalkıştılar ve şimdi koca gemide kovalamaca oynuyorlar. Tabi 10 gün olmuş, şimdi ne haldeler bilemiyoruz. :(

Hayır gülleleri tekmeliyor. Sağ ayağı kadrajda değil ve bükülmüş. CC ise görevini yaptıktan sonra düşüyor güverteye doğru.
Muhtemelen dikkat çekip bizim ufakların kaçması için böyle bir şeye kalkıştılar ve şimdi koca gemide kovalamaca oynuyorlar. Tabi 10 gün olmuş, şimdi ne haldeler bilemiyoruz. :(
O zaman not nasıl bıraktı ki Sanji?

legends never die

@amaneden CC'yi tekmeliyor demedim CC' nin gazı ve Sanji ile büyük bir patlama yaptıklarını söylüyorum sonrasında ise CC Big Momun gemisinin güverteye düşüyor.

@ch3rl0b11n 10 Gündür Big Momun gemisindelermiymiş ? anlayamadım :D

O zaman not nasıl bıraktı ki Sanji?
Detaylı göstermiyor zaten oraları, saldırıya geçmeden önce yapmıştır bir şeyler. Ayrıca not dedikleri yazılı mı sözlü mü?

@amaneden CC'yi tekmeliyor demedim CC' nin gazı ve Sanji ile büyük bir patlama yaptıklarını söylüyorum sonrasında ise CC Big Momun gemisinin güverteye düşüyor.

@ch3rl0b11n 10 Gündür Big Momun gemisindelermiymiş ? anlayamadım :D
10 gün önce yaşanmış olay, şimdiki hallerini bilmiyoruz.

Sanji'nin durumu açıklanmadı.
Big Mom'un gemiyi hurdaya çıkarıp başarılı kaçma operasyonu gerçekleştirilmiş.
Sanji gülleleri kokalı iade etmiş gibi görünüyor.
Law'ın ihanet etmiyceği kesin bir şey.Bepo Dof'u indirdin diyor Law bunu Hasırşapka yaptı diyor.
Mamut'da Jack büyük ihtimal.Adayı dağıtıp ardından Dof'un konvaya gidiyor.Adamlarını bırakıyor adada( büyük ihtimal).
Son olarak Sanji'nin neler çevirdiği şuan için merak ettiğim bir numaralı olay.Yoksa Jackmiş Zou'muş ilgilimi çekmedi.Luffy intikamınızı alacak işte:artiz:

Bu arada kapakta çok iyidi.Pekoms'da mink imiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık