Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

781: Amansız Üçlü! Hasır Şapkalar'ın Ardından Büyük Kovalamaca! [Marine Rookie Ark]

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    14
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: "Amansız Üçlü! Hasır Şapkalar'ın Ardından Büyük Kovalamaca!"
Manga: - (Filler)
Bölüm Yönetmeni: Yoshihiro Ueda
Animasyon Yönetmeni: Midori Matsuda
Yayın Saati: 09:30 JP / 03:30 TR

İndir:

720p Raw
720p HorribleSubs
1080p HorribleSubs

Caps

Gelecek Bölüm

One Piece 782: Şeytanın Yumruğu! Sonucu Belirleyen Karşılaşma - Luffy, Grount'a Karşı! [Marine Rookie Ark]

İstatistik:

13-19 Mart 2017 TV Anime Reytingleri

AnimeStüdyoKanalTarihYayın SaatiSüreReyting

[tr1][td]Crayon Shin-chan[/td][td]Shin-Ei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]17 Mart[/td][td]19:30[/td][td]24 dk.[/td][th]9.0[/th][/tr1]
[tr2][td]Chibi Maruko-chan 30th Anniversary Special[/td][td]Nippon Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]19 Mart[/td][td]18:00[/td][td]60 dk.[/td][th]9.0[/th][/tr2]
[tr1][td]Detective Conan[/td][td]TMS Entertainment[/td][td]NTV[/td][td]18 Mart[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]7.7[/th][/tr1]
[tr2][td]Doraemon[/td][td]Studio Pierrot - Shin-Ei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]17 Mart[/td][td]19:00[/td][td]30 dk.[/td][th]7.5[/th][/tr2]
[tr1][td]One Piece[/td][td]Toei Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]19 Mart[/td][td]09:30[/td][td]30 dk.[/td][th]5.7[/th][/tr1]
[tr2][td]Dragon Ball Super[/td][td]Toei Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]19 Mart[/td][td]09:00[/td][td]30 dk.[/td][th]5.6[/th][/tr2]
[tr1][td]Animated O-saru no George [/td][td]Toon City[/td][td]NHK-E[/td][td]18 Mart[/td][td]08:35[/td][td]25 dk.[/td][th]3.9[/th][/tr1]
[tr2][td]Animation Hitsuji no Shaun[/td][td]Aardman Animations[/td][td]NHK-E[/td][td]18 Mart[/td][td]09:00[/td][td]20 dk.[/td][th]3.8[/th][/tr2]
[tr1][td]Time Bokan 24 (Final)[/td][td]Tatsunoko Production[/td][td]NTV[/td][td]18 Mart[/td][td]17:30[/td][td]30 dk.[/td][th]3.8[/th][/tr1]
[tr2][td]Pokémon Sun & Moon[/td][td]OLM[/td][td]TV Tokyo[/td][td]16 Mart[/td][td]18:55[/td][td]30 dk.[/td][th]3.7[/th][/tr2]

Bu denizci çaylaklar tam çöp ya ,Chopper'dan bile dayak yedi adam :hhh::hhh:Bide yonkou devirmeyi düşünüyorlar :DAnime'de arka fonda çalan atari müziğini kim koyduysa onun Allah belasını versin !!:mad:

Önceki filler bölüm ne kadar iyiyse bu bölüm de o kadar kötüydü. O animasyonlar neydi la öyle?

star tvde izlediğim zamanları hatırlıyorum birde şimdi izliyorum.herhalde yaş ilerledi ondan artık etkilenmiyorum dedim kendi kendime.bir açayım bakayım dedim eski bölümlere açtım luffy vs arlongu sanji'nin baratie vedasını zoro'nun mihawk mağlubiyetini gene aynı şekilde etkilendim ilk izlediğimde nasılsa şimdi aynı.

gs gibi ruh yok çalışanlarında :)

Hiç sorma. Ciddi ciddi ben de utandım, sanki bu bölümü ben hazırlamışım gibi utandım hem de.
1 haftadır One punchman animesini izliyorum adamlar çok güzel yapmış.Efektler, animasyonlar,müzikler harika gerçekten.Şu toei şirketinin kazandığı paraya göre bu düzeyde bi iş yapması lazım ama yanına bile yaklaşamıyor adamlar.Gerçekten yazık...

1 haftadır One punchman animesini izliyorum adamlar çok güzel yapmış.Efektler, animasyonlar,müzikler harika gerçekten.Şu toei şirketinin kazandığı paraya göre bu düzeyde bi iş yapması lazım ama yanına bile yaklaşamıyor adamlar.Gerçekten yazık...
12 bölümlük kısa serilerin hazırlanması için yeterince süre var. OP gibi haftalık çıkan bir animenin o kadar kaliteli olması çok zor. OP ile OPM'yi kıyaslarsak haksızlık etmiş oluruz zaten. OP ile Bleach, Naruto, HxH gibi serileri kıyaslayabiliriz ama. İşte burada dananın kuyruğu kopuyor. Aradaki kalite farkı akıllara zarar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık