Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

770: Wano Krallığı'nın Sırrı! Kozuki Hanesi ve Poneglyphler!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    19
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack'in gücünün Full yıkıma dayalı olduğunu birkez daha gördük.Karşına Sengoku,Fuji ve Tsuru çıkınca Yonko Amiralinden East Blue Korsan'ı seviyesine döndü.O Üçlüden tek bir tanesi olsaydı var sayalım.

Sengoku tamam yaşlandı falan diceksiniz 2 yıl önceye kadar ama fazla yaşlandığını sanmıyorum çünkü 2 yıl önce büyük ihtimal boyaydı.Değilse Benn Beckman misali stres nedeniyle de beyazlamış olabilir. :D Sengoku tek başına bile harcardı Jack'i.Yonko Amiral'i tamam da karşısındakiler de kıyaslanamaz derecede güçlü.Ne kadar dayanıklı olsada Buda ve Mamut apayrı seviyede.

Fuji diyecekseniz Doff'a birşey yapamıyor,Zoro ile beraber kapıştı.Amiral bu küsümsenmez.Tamam Jack'de *Yonko Amirali* ama biraz sokaktan alınmış gibi.Ayrıcalığı yok.Fuji ciddi güç harcamadı şuan'a kadar fazla emin olamayacağım.Ama Amiral nasıl olsa.Marco nasıl Kizaruya anca yetiyorsa.Jack Fuji'ye yeterse saçma olur.

Tsuru'nun hiç dövüşünü görmedik.10 sene önce Doff ondan kaçıyor tamam da 10 sene önceden bahsediyoruz saçma bir örnek olurdu.Ama Elite Koramirallerden birisi olduğu için boş değil tabi kii.Yorum yapılamaz.

3 Afet adlı 3 has adamı olduğunu biliyoruz Kaidou'nun.Jack bunlardan en güçsüzü diyebilir miyiz bilmem ama Oda İlk Cracker sonra Smoothie gibi küçükten büyüğe gösterdiyse,Jack de aynı mantık olabilir şöyle bir mantıkta olabilir.Kıtlık önemli bir afet ama diğer pek çok afete göre önemsiz.Kıtlık hangi anlamda kullanılmış anlamış değilim.Diğer iki Afet nasıl olacak oldukça merak içerisindeyim.Deprem ve Kuraklık zaten olamaz.

NOT:Uhho-kun zaten nefes almasıyla Jack'i kaçırmıştır.Olayın aslı budur.(Uhho Sengoku'nun yeni gorili)

3 pone ile gidilmez denildi. Tek Robin önemli falan olayına katılmasam da dikkatimi çeken Nami dahil ortaya atılması oldu. Robin'i koruruz dediler ama Zoro sessiz kaldı.:D Dünya da okuyabilen çok kişi var gibi geliyor bana, Robin sadece bilenen bir kişi o kadar. Oharadan olmayan ama bu işlere kafa yoran bilgili bir sürü kişi vardır. Onlar nasıl çözdüyse başkaları da çözebilir.

Bu poneler sabit bir yer söylüyorsa o zaman Raftel de sabit bir yerde olmalı. Bu kopyalama işi de çıktığına göre ponelerin kimde olduğunun çok bir önemi kalmadı. Kim bilir kimlerde kopyaları var.

Anime de kısa da olsa çok güzel deniz savaşı görecektik ki olmadı. Dof'a güzel selam çakıldı. Kendinden çok emin gülüyordu. Ateş emirlerini Tsuru verdi.

1000 yıllık aile en az Kozuki ismi ve Wano'nun böyle aileleri olduğunu var sayarsak kimsenin dokunmaya cesaret edememesine şaşırmamalı. Shogun niye böyle bir şey yaptı merak ettim. Samuraylar onurları için yaşarlar.

3 pone ile gidilmez denildi. Tek Robin önemli falan olayına katılmasam da dikkatimi çeken Nami dahil ortaya atılması oldu. Robin'i koruruz dediler ama Zoro sessiz kaldı.:D Dünya da okuyabilen çok kişi var gibi geliyor bana, Robin sadece bilenen bir kişi o kadar. Oharadan olmayan ama bu işlere kafa yoran bilgili bir sürü kişi vardır. Onlar nasıl çözdüyse başkaları da çözebilir.

Bu poneler sabit bir yer söylüyorsa o zaman Raftel de sabit bir yerde olmalı. Bu kopyalama işi de çıktığına göre ponelerin kimde olduğunun çok bir önemi kalmadı. Kim bilir kimlerde kopyaları var.

Anime de kısa da olsa çok güzel deniz savaşı görecektik ki olmadı. Dof'a güzel selam çakıldı. Kendinden çok emin gülüyordu. Ateş emirlerini Tsuru verdi.

1000 yıllık aile en az Kozuki ismi ve Wano'nun böyle aileleri olduğunu var sayarsak kimsenin dokunmaya cesaret edememesine şaşırmamalı. Shogun niye böyle bir şey yaptı merak ettim. Samuraylar onurları için yaşarlar.
Aynen bende çıkacağını düşünüyorum. Yoksa çok yersiz olacak Yonkouların o kadar ponelere sahip olması. Onun haricinde anime aşırı gereksiz uzundu :(

Jack i taktir ettim adamda yürek var o gemiye dalmak zor iş luffy de ayni yürek var. Ama kafa yok jackte o ayrı:at::at::at:

syncsta

3 pone ile gidilmiyorsa kesin su altında veya havada bu Raftel adası. Kimsenin neden bulamadığı da belli olmuş olur . Eğer su üstünde olsa şansta varsa 2 pone ile bile bulunur.

Mangadaki Jack ağır toplara hiç tereddüt etmeden bodozlama giriyor ve kısa süre sonra yaralı olarak kurtulduğu gösteriliyor. Animede ise kabusunu görüyo:alkis: Toeinin amacı karakterleri ezmek mi tam olarak anlamış değilim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık