Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

770: Wano Krallığı'nın Sırrı! Kozuki Hanesi ve Poneglyphler!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    19
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 2781

Güzel bölümdü fakat neden halen ilerlemiyor,maceranın devamıı animede görmek istiyoruz! Aynı zamanda Robin yakında en çok aranılan olmazsa şaşmamalı.Kitabeleri bir o okuyor!
İncelemeye uğramak isterseniz herkesi beklerim!

Efsane bölümdü çok beğendim. Geçen hafta fragmanda Jack vs Denizciler görünce biraz tuhafıma gitmişti. Toei niye mangada olmayan yerleri, hem de en önemli yerleri anime de gösteriyorsun demiştim ama izledikten sonra o kadar da kötü olmadığını fark ettim. Anime eklemesi de olsa Jack'in flashback'i yeterince iyiydi, bunun dışında bölüm oldukça bilgi vericiydi hoşuma gitti. Kısacası One Piece 2016'yı iyi bir bölümle kapattı.

Jack ve Denizciler'in karşılaşmasını nasıl yapmışlar diye merak ettim, bildiğin kahkaha attım. Jack resmen gözünü hastanede açtı.

Filler kısımları mangakadan onaylı mı yapıyorlar acaba ? Sallasalar senaryoya aykırı durumlar çıkabilir diye düşünüyorum. Ayrıca manga kareleri olmayınca çizimler iyice slayta dönmüş :D

Mangadan bağımsız olan bazı filler sahneler sıkıntı olmuyor mesela bizimkilerin Nekomamushi'yi görmeye gittikleri sırada kapıştığı böcekler gibi. Ancak bugünkü gibi bir durum biraz sıkıntı yaratabilir. Allah'tan çok fazla detaya inmediler üstü kapalı bir flashback oldu güzel de oldu.

Trailer'de Kaidou başganı gördük, çok iyiye bastık. Millet "Jack'e ne yaptılar öyle" falan diyor, dedim bir bakayım, göz atayım. Dalga mı geçiyorsunuz hocam? Oldu olacak denizci gemilerine kafa attı da iki gemiyi batırdı diye ilave etseydiniz! Utanmasalar tek yedi diyecekler! Tsuru hadi trip atıyor diyelim, Sengoku ve Fujitora'daki rahatlık nereden geliyor? Sizin o bayrağı gördüğünüz de "Aha canavar korsanlarının sancağı, ya Kaidou-sama'da orada ise!?" deyip titremeniz lazım. Her neyse, 3v1 olduğundan ötürü, büyük bir savaşın ardından yenilmiş ama fazla fillere girmeyelim, sadece tarafları gösterelim diye geçmişler herhalde.

Onu da jack gibi .iç etmesinler :(
O kadarı yemez, tabii taoi bu, ne yapacakları belli olmuyor. Dün Shanks'a çift kol çiziyorlardı, bugün ise ...

GAMBIT

Güzel bölümdü fakat neden halen ilerlemiyor,maceranın devamıı animede görmek istiyoruz! Aynı zamanda Robin yakında en çok aranılan olmazsa şaşmamalı.Kitabeleri bir o okuyor!
İncelemeye uğramak isterseniz herkesi beklerim!
Yılda sadece 38 bölüm yayınlanan mangadan 45-50 tane anime bölümü çıkarmak kolay değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık