Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 770: Elbaf'ın Mızrağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dev iyi çaktı Ton-Ton manyağına..
Bu Vise'ın güvü bildiğimiz Kilo Kilo no Mi'ye çok benziyor, gerçi Miss Valentine bana saçma salak kullanıyordu :D

Bellamy'nin saldırısı epey gelişmiş. Ama Luffy'ye sökmez orası ayrı. :a:

Ve biri bana Machvise'ın meyvesini desin. Açıklandı mı yoksa tahmin mi ediyoruz. Miss Valentine'ın meyvesinin gelişmiş hali mi?

Roronoa Zoro

Bu Vise'ın güvü bildiğimiz Kilo Kilo no Mi'ye çok benziyor, gerçi Miss Valentine bana saçma salak kullanıyordu :D
Machvise için de geçerli aynı şey aslında. Herhangi biri çekilse kenara mal gibi çakılacak yere. Sadece Valentine in birkaç level üstü bir meyve. O level de ağırlıktan kaynaklı zaten. Gereksiz bir meyve işte...

Sana niye saçma salak kullanıyordu? :/

Bellamy'nin saldırısı epey gelişmiş. Ama Luffy'ye sökmez orası ayrı. :a:

Ve biri bana Machvise'ın meyvesini desin. Açıklandı mı yoksa tahmin mi ediyoruz. Miss Valentine'ın meyvesinin gelişmiş hali mi?
Açıklanmadı.

Aslında o meyve dokunduğu şeyleri de hafifleştirip ağırlaştırabilseydi, o zaman gör cümbüşü.

@cherlobin

kapaktaki şeyin boyutları Wadatsumi'ye göre normal, bana büyük gelmedi. bacakları inceydi kapaktaki kişinin de bacakları ince. ama fıçılarla ne işi olabilir diye düşününce içinden çıkamıyorum.

Demin sen deniz kızlarını kontrol etmek deyince aklıma Sirahoshi geldi. o çıkmasın işin içinden :D

Vise'ın meyve ağırlık meyvesi olabilir gibime geliyor. kilo kilo'dan farkı o kadın ağırlığını çok düşürüp uçabiliyordu, ama Vise'dan böyle bir şey görmedik. hep ağırlık arttırdı. çok benzer hakikaten.

Crocodile'in Baroque Works adamlarının meyvelerini biraz geliştirmiş bize itelemeye çalışıyor işte. Seri iyice kabak tadı vermeye başladı. Animesine bela okurken birde bu çıktı. Zoro da o kadar atar yaptı yenemezsin, dengim değilsin diye ama fos çıktı. Tayfaya gerçek bir korsan Bellamy gelsin de şu eziklerden kurtulalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık